350.000-400.000 TL araba önerisi

Hocam bütçe arttırma durumu olabilir o yüzden Passat bakıyordum. O zaman jettadan vazgeçip sadece passata bakayım. Sizce bunlar nasıl? Öneri link atacaksanız yarı otomatik veya otomatik olması lazım.

Gri olan araç kesinlikle daha mantıklı diğer araç Comfortline olarak yazılmış highline alakasız jantları var, 2013'de Comfortline donanımında ön park sensörleri standart değildi şayet ön park sensörünü bayiiden alan birisi gidip android tablet takacağını sanmıyorum ayrıca aracın çizgi ve farlarındaki yorgunluk da çok göze batıyor gri çok daha tercih edilebilir hocam benim görüşümce ayrıca tramer kaydı olmaması da satış esnasında avantaj sağlayacaktır.

Hocam şu an bütçemiz 350-400 arası ama 450-500 de olabilir ve otomatik veya yarı otomatik olması şart.

@diegoarmano hocam bu dsg şanzımanın otomatiklerinde sorun mu var? İnternette 14 ve öncesi sıkıntılı gibi şeyler okudum da bilginiz var mı?

Hocam zaten DSG otomatiğe verilen isim. Düşük yakıt tüketimi falan sunuyor bu şanzıman ama şans işi birazda. 2014 öncesi alıp sorunsuz binende var 2014 sonrası alıp 40.000 TL masraf ödeyen de var. Büyük şehirlerde sürekli dur-kalk olayından yıprandığını söylüyor çoğu kişi ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Sedan gibi araba. Manevra ve yol tutuşu Mercedes E serisi gibi. D segment sedan araç ile kısa şasi Viano aynı uzunlukta yani park problemi pek olmaz.
Konfor olarak olabilir ama manevra ve yol tutuşu olarak E serisine yaklaşamaz. Bir kere kasa gereği bu dediğiniz imkansız oluyor. Bu tarz arabalar en üst sınıf olsa bile minibüs olduğunu hatırlatır. Üstüne 4 kişilik aile için gereksiz büyük. Passat tarzı D segment araçların 2 katı da yakıtı var.

Son düzenleme:
Passat'la Ford focusu nasıl yan yana koyabiliyorsunuz acaba jettayi anlarım jetta ile focusun hemen hemen iç genişliği aynı ama Passat 2'sinden de geniş bana sorarsanız 2013 veya 2014 model hasarsız Passat almanızı tavsiye ederim bizde var 2014 gayet geniş ve rahat araba.

2012 model 1.8 TSI CC kullandım. Dsg sorun çıkardı değiştirdim o zaman 10 bin yakın civarı değiştirdim. Güzel arabaydı dsg biraz şans işi sorun çıkabilir de çıkmayabilir de. Şu an B8 Passat kullanıyorum. Bir sıkıntısı yok, bundan önce B7 kasa da kullandım gayet iyi araba. Passat'lar prim yapan araçlar. 2 sene önce 260'a aldığım B8 şu an 700 piyasası var. Telefonun IPhone'u gibi sadece yükseliyor, düşme yok. Bütçe varsa alınabilir. Passatla Focus karşılaştırmak da biraz ayıp olmuş.

Konfor olarak olabilir ama manevra ve yol tutuşu olarak E serisine yaklaşamaz. Bir kere kasa gereği bu dediğiniz imkansız oluyor. Bu tarz arabalar en üst sınıf olsa bile minibüs olduğunu hatırlatır. Üstüne 4 kişilik aile için gereksiz büyük. Passat tarzı D segment araçların 2 katı da yakıtı var.
Aynen yakıt olarak 14 litre yakar ama manevrası bir a segment araba gibidir. Mesela sağa dönersen Viano'nun havalı süspansiyonları yana yatar ve sana fazladan manevra yaptırır. Sedan otomobil gibi bir araçtır. Bizim ailemiz 4 kişilik ve buna rağmen Viano bize ufak geliyor. Kısa ve alçak kasa Sprinter'lere bakmadık değil. :D Hatta bakın bu da Viano'nun incelemesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen yakıt olarak 14 litre yakar ama manevrası bir a segment araba gibidir. Mesela sağa dönersen Viano'nun havalı süspansiyonları yana yatar ve sana fazladan manevra yaptırır. Sedan otomobil gibi bir araçtır. Bizim ailemiz 4 kişilik ve buna rağmen Viano bize ufak geliyor. Kısa ve alçak kasa Sprinter'lere bakmadık değil. :D Hatta bakın bu da Viano'nun incelemesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yakıt fiyatlarında 14 litre yakıt yakan aracı nasıl tavsiye edebilirsiniz anlamıyorum basit bir hesaplamayla kilometrede 3.5 Lira yakıyor olacak İstanbul trafiğinde ötesini de görecektir yaklaşık 10 km uzaklıktaki işinize her gün hiç yoktan günlük 75 lira gidiş-geliş ödemek istiyorsanız düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı