350.000 TL Araç Önerisi

Kimse yanlış anlamasın Hiç bir şey senin bildiğin gibi değil aşkım [Heijan] Yerin dibine batsın aşk sevgisi Bana denk gelip hem de böylesi Yoluna ömrümü serdim yetmedi Bitmedi dinmedi gitti şu öfkesi Bahane arıyosun suçunu biliyorsun İşine geliyosa seviyosun olmadı bozuyosun Boş yere kırıyorsun hep beni üzüyorsun Bir türlü çözemedim beni deli ediyorsun Hep bir trip hep bir kavga sürekli Bozuyosun aramızı zorla Uykudan uyanır sövmüş mesajda bıktım usandım beni bir sal ya Herkesi görüyorsun bana mı körsün Şu cümle alem halimi görsün Anlayacak beni elbet bir gün Geriye döndüğümde biri beni dürtsün [Muti] Biri beni dürtsün bu rüyamı Dar etti bana koca dünyayı Ne pas veriyor bana, ne yüzüme gülüyor Hanfendi bulunmaz hint kumaşı Deli ediyor beni deli ediyor Beni gidip aleme rezil ediyor Benim gibi birisini bulacak sanmış Ah işte buda beni güldürüyor. Deli ediyor beni deli ediyor Beni gidip aleme rezil ediyor. Benim gibi birisini bulacak sanmış Ah işte buda beni güldürüyor. [Heijan] Bitmiyor bir türlü tribiniz Sebebim olacak kuruyası kibiriniz Kiminiz egolu kiminiz kafası dik Kafayı yedirtir insana haliniz Car car car bir bitmediniz Beni delirtim sokakta gezdirdiniz Ne geceniz belli ne gündüzünüz Hep dert hepsinin aşkı öldürdünüz Ne zaman güldürdünüz, sürekli sövdürdünüz Uykularımı boş yere böldürdünüz Size inanıp güvenip sarılan insanı İnadına bir deliye dönderdini Bir gün anlayacak beni dinleyecek Belki çok sevecek kapıma geri gelecek Bunu görebilecek kadar uzunsa ömrüm O zaman her şey tersine dönecek [Muti] Biri beni dürtsün bu rüyamı Dar etti bana koca dünyayı Ne pas veriyor bana, ne yüzüme gülüyor Hanfendi bulunmaz hint kumaşı Deli ediyor beni deli ediyor Beni gidip aleme rezil ediyor Benim gibi birisini bulacak sanmış Ah işte buda beni güldürüyor Deli ediyor beni deli ediyor Beni gidip aleme rezil ediyor Benim gibi birisini bulacak sanmış Ah işte buda beni güldürüyor
Şarkı mı hocam?

İçi geniş araba istiyorsan 2013 Mondeo bak derim. Çünkü Focus'lar dar. Benim boyum 1.94, babamın boyu da 1.93 ve bizim araba seçimimiz aynen şu şekilde: Ben ve babam arka arkaya oturuyoruz, rahat değilsek almıyoruz :D

Geniş araba istiyorsanız Mondeo, güç istiyorsanız önerim yok. Çok fazla teknik bilgi sahibi değilim.

Herkese selamlar bir aydır bu fiyat arasında "Manuel, Benzin/LPG, 200 bin altı, piyasası olan" bir araç arayış içindeyim ama hiçbiri içime sinmiyor. Genelde yoğunluk verdiklerim;
  • 2013 Focus 1.6 125 HP
  • 2013-2014 Corolla 1.33 100 HP
başka model bulamadım bunlara da artık piyasanın getirisi bu fiyatlar hakediyor mu ? Turbolu yüksek kilometre araçlarda turbo sıkıntı verir korkusu var. Yok ÖTV indirimi yok ilk 6 ay araç satışı yasak yasaları geldiği zaman aşağı doğru çok az da olsa bir eğilim olur mu ?
Ev fırsatı olduğunda da aracımı 1 ay içinde satabilir miyim ? Tarzı düşünceler yüzünden bir türlü araba alamadım. Sizin tavsiyelerinizi düşüncelerinizi merak ediyorum paylaşırsanız çok sevinirim.
4 kişilik bir aileyiz kardeşimle ben 1.85 olduğumuz için küçük arabalar düşünmüyoruz. Maksimum 350 çıkabiliriz kredi ile yoksa 330 civarı bir bütçemiz var ona dikkatle değerli görüşlerinizi paylaşırsanız tekrardan çok sevinirim, teşekkürler.
Hocam size kalmış fakat , şu dönemde benzinli veya fosil yakıt tüketen araç önermem. Bir de kredi çekerim diyorsunuz , eğer aracı uzun süre kullanma içerisindeyseniz gerçekten almayın benzinli araç. Okurken içinizden 350.000TL'ye elektrikli araç mı var diyorsunuz https://www.sahibinden.com/ilan/vas...uance-z.e-dynamique-cvt-95-hp-988604082/detay Renault'un şöyle bir arabası var. Evet çok lüks değil fakat en azından yakıt tasarrufu ve gelecek açısından çok anlam ifade ediyor. Audi 2033'e kadar fosil yakıtlı araç üretimini bırakıcak , audi'nin wolksvagen'e ait olduğunu varsayarsak aynı süre içerisinde wolksvagen'inde geçiş yapacağını söyleyebilirim.

Hocam size kalmış fakat , şu dönemde benzinli veya fosil yakıt tüketen araç önermem. Bir de kredi çekerim diyorsunuz , eğer aracı uzun süre kullanma içerisindeyseniz gerçekten almayın benzinli araç. Okurken içinizden 350.000TL'ye elektrikli araç mı var diyorsunuz https://www.sahibinden.com/ilan/vas...uance-z.e-dynamique-cvt-95-hp-988604082/detay Renault'un şöyle bir arabası var. Evet çok lüks değil fakat en azından yakıt tasarrufu ve gelecek açısından çok anlam ifade ediyor. Audi 2033'e kadar fosil yakıtlı araç üretimini bırakıcak , audi'nin wolksvagen'e ait olduğunu varsayarsak aynı süre içerisinde wolksvagen'inde geçiş yapacağını söyleyebilirim.
Böyle bir araba mı varmış 😲

Hocam çok güzel diyorsunuz da bunu almak ve satamamak arasında kalınır, ailem ev bulduklarında elden çıkabilecek bir araba arıyorlar. İlk defa gördüm mu modeli de çok enteresan teşekkürler :)
Astra J kasa alan 2 komşum var evimiz yokuş üstünde ikisi de yokuşu çıkarken illalah ettikleri için geri sattılar. Kasa olarak görünüm olarak hoş ama 1.4 ton o araba için çok fazla performansta düşüyor. Turbolu modellerde aldıktan sonra turbo arızası çıktığı zaman köşede para olmadığı için insan turboya yanaşmaktan çok korkuyor. Mondeolar benimde gönlümde taht kurmuş durumda 1.6 125 HP olanlar, Corolla 1.33 olmasa 1.6 modelinin yeni kasalarına gücümüz yetse düşünmeden alırdık ama çok arada kalıyor insan.

Geri
Yukarı