350-400 TL Arası PSU Dahil Kasa Tavsiyesi

Eyes

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Yaklaşık olarak 1-2 ay sonra toplayacağım sistem için kasa önerir misiniz ? Benim düşüncem Zalman Z3 Plus 600 Watt olandı ancak az önce bir arkadaş yazısında şu kasayı Aerocool Aero 800 750 Watt önermişti. Ben de çok az dikkatli bakınca Aerocool BattleHawk 750 Watt kasa da hoşuma gitti sizce ne yapmalıyım ? Sizlerin önerisine göre alacağım sistemde kullanmayı planlıyorum. Oyun için kuracağım sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünüş olarak ve penreceli oluşu olarak hoşuma gitti. 12V den 696 Watt veriyor güç kaynağı iyi değil mi ?

Son düzenleme:
@CJack60 Technopatın yapmış olduğu incelemede iş yeri gibi kullanımlarda iyi ancak ev kullanımı için çok büyük denilmişti bu benim kafamı karıştırdı ancak boyutlara bakınca boyutları Z3 Plus ile neredeyse aynı. Başka pencereli bu fiyat aralığında kasa öneriniz varsa onları da söylerseniz memnun olurum.

@CJack60 Technopatın yapmış olduğu incelemede iş yeri gibi kullanımlarda iyi ancak ev kullanımı için çok büyük denilmişti bu benim kafamı karıştırdı ancak boyutlara bakınca boyutları Z3 Plus ile neredeyse aynı. Başka pencereli bu fiyat aralığında kasa öneriniz varsa onları da söylerseniz memnun olurum.

Önerim belli göze hitap eden orta büyüklükte bir kasa seçim size kalmış artık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı