350-400 TL klavye önerisi

Bütçe
400
Redragon' un K552 gibi modellerini alanlar daha sonradan tuş basmama sorunu olduğunu belirmiş Amazon'da.
Bu bütçeye mekanik almamanızı öneriyorum sıkıntı yaşarsınız.
Mekanik hisli veya membran alın bence.

Benim gördüğüm öne çıkanlar bunlar gayet güzel yorumlar da almışlar. Bakmanızı tavsiye ederim.
400 tlye membran,ha.

400 tlye membran,ha.
Bu bütçeyle mekanik klavye alnımaz. Alınırsa 1 ay sonra şu tuş basmıyor diye konu açarsınız. Her klavye tabi ki aynı değil ama sıkıntı çıkmaması çok zor bir ihtimal. K552 alan birisi bu forumda incelemesini yapmıştı, 1 ay sonra bir iki tuşunun basmadığını belirtti. Ayrıca Amazondaki yorumlara bakarsanız yine orada da tuşlar basmıyor diye düzeltme yapmışlar çoğu yorumda. Tabi son karar alacak kişinin. Ben uyarımı yaptım.

Bu bütçeyle mekanik klavye alnımaz. Alınırsa 1 ay sonra şu tuş basmıyor diye konu açarsınız. Her klavye tabi ki aynı değil ama sıkıntı çıkmaması çok zor bir ihtimal. K552 alan birisi bu forumda incelemesini yapmıştı, 1 ay sonra bir iki tuşunun basmadığını belirtti. Ayrıca Amazondaki yorumlara bakarsanız yine orada da tuşlar basmıyor diye düzeltme yapmışlar çoğu yorumda. Tabi son karar alacak kişinin. Ben uyarımı yaptım.
Ben de K552 kullanıyorum konuyu göremedim, atma imkanınız var mı ?

Alınır. K553 USAS kullanıyorum, 5 ay oldu hiç bir problem yaşamadım. Benim gibi memnun bir sürü insan var.

Ben de K552 kullanıyorum konuyu göremedim, atma imkanınız var mı?

İleriki sayfalarda bir tuşunun basmadığını belirtmiş. Aklıma gelen konu buydu.

Alınır. K553 usas kullanıyorum, 5 ay oldu hiçbir problem yaşamadım. Benim gibi memnun bir sürü insan var.

Dediğim gibi şans işi. Genelde sorun çıkıyor diye gördüm. K552 incelemesi konusunda da şunu diyor ''bende oldu diye herkeste bu sorun olacak diye bir şey yok.' ki haklı belki sende sorun çıkmayacak. Ama kumar işi bence. Şansa bırakılmaz benim görüşüm.

İleriki sayfalarda bir tuşunun basmadığını belirtmiş. Aklıma gelen konu buydu.

Dediğim gibi şans işi. Genelde sorun çıkıyor diye gördüm. K552 incelemesi konusunda da şunu diyor ''bende oldu diye herkeste bu sorun olacak diye bir şey yok.' ki haklı belki sende sorun çıkmayacak. Ama kumar işi bence. Şansa bırakılmaz benim görüşüm.
Düşük fiyatlı ürünlerde durum böyle G213 Prodigy de kullanmıştım mesela güzel klavye beğenmiştim, sorun da yaşamadım ama foruma bakıyım dedim önermiyorlar sorunlu diye. Şu anlık sorun yok K552 Kumara kullanıyorum, forumdan da alan baya insan vardır genelde memnunlardı. Ancak dediğin gibi şans işi.

Hocam lütfen,yapmayın bende motospeed ck107 var 2 yıl önce 278 tlye almıştım hiçbir sıkıntısını görmedim.

Hocam lütfen,yapmayın bende motospeed ck107 var 2 yıl önce 278 tlye almıştım hiçbir sıkıntısını görmedim.
Abicim iki yıl önce diyorsun. Şuan öyle bir klavye 2-3 kat daha pahalıdır. Yine bütçe işin içine giriyor. O yüzden diyorum mekanik alınmaz 400 lira bütçede.

Ha şuan belki 200 liraya markası dandik mekanik alırsın belki sorunsuz çalışır o ayrı şans işi ama çok zor ihtimal.

Abicim iki yıl önce diyorsun. Şuan öyle bir klavye 2-3 kat daha pahalıdır. Yine bütçe işin içine giriyor. O yüzden diyorum mekanik alınmaz 400 lira bütçede.

Ha şuan belki 200 liraya markası dandik mekanik alırsın belki sorunsuz çalışır o ayrı şans işi ama çok zor ihtimal.
Pardon hocam araştırdım benimkinin düşük modeli olan ck104 bile 500 tl olmuş kusura bakmayın.

Geri
Yukarı