350 - 400 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

classy2

Centipat
Daha fazla  
350 400 TL'ye maksimum oyuncu kulaklığı arıyorum.
Hani baseden baseye ses kasamam şu fiyata ama arkamda sağımda solumda önümde 5 10 metreden ses kasabileciğim güzel kulaklık var mıdır? Tavsiyeniz nedir? Bu bütçeyi aşamam anlıyım yani nereden geleceğini.

Hocam ben jblc100'si kullanıyorum kulak içi kulaklık gayet iyi ses kasıyorum fiyatı 320TL her türden iyi mikrofonu harika vb fakat PC de iseniz ayırıcıda gerekiyor.

350 400 TL'ye maksimum oyuncu kulaklığı arıyorum.
Hani baseden baseye ses kasamam şu fiyata ama arkamda sağımda solumda önümde 5 10 metreden ses kasabileciğim güzel kulaklık var mıdır? Tavsiyeniz nedir? Bu bütçeyi aşamam anlıyım yani nereden geleceğini.

Benim konuma böyle bir kulaklık atmıştı birisi fena görünmüyor alabilirsin Sharkoon RUSH-ER3-WHITE Oyuncu Kulaklık

İncelemelerine de isterseniz bakabilirsiniz.

İncelemelerine de isterseniz bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim galiba bu fiyat bandında en iyi bu kulaklık ses arttırıcı programlarınıda kullanırım fakat FPS oyunu oynarken alırım değil mi infosunu uzaktan almama gerek yok zaten bu fiyat bandına o kadar beklememek lazım yakından 10 metreden falan alırım değil mi arkamdan önümden sağımdan solumdan yani yakından infosu net belli olur mu?

Stereo olduğu için alırsınız bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı