350-400TL Anakart Önerisi

Bu site amazon türkiye yani N11 den HB den GG den farkı yok 6 taksit yapabilirsin işlemcisi ile bu anakart uyumlu ama overclock yapamaz

Bu anakart Overclock da destekliyor daha iyi bir anakart yeni nesil olduğu için StoreMi destekler sana kalmış
Hayır yanlış. Ryzen için üretilen anakartların hepsinde O.C yapabilirsiniz A320M hariç. Ayrıca B450M olan modellerin OC potansiyeli eh işte. Sıralama şu şekildedir: X470 > B450 > A320.

Son düzenleme:
Hayır yanlış. Ryzen için üretilen anakartların hepsinde O.C yapabilirsiniz. Ayrıca B450M olan modeller 0320M'e göre daha iyi O.C potansiyeli gösterir. Sıralama şu şekildedir: X470 > B450 > A320. İntel gibi sadece Z serisi anakartlarda yapılıyor gibi bir mantık yok.

a320 anakartlar oc desteklemiyor diye biliyorum ama bazılarında bazı bios sürümlerinde kısaca istisna durumlarda olabiliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izle istersen

a320 anakartlar oc desteklemiyor diye biliyorum ama bazılarında bazı bios sürümlerinde kısaca istisna durumlarda olabiliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izle istersen
Evet, doğru biliyormuşsunuz. Biraz araştırdıktan sonra A320'de O.C yapılmadığını öğrendim. :) Üstteki mesajı düzelteyim o zaman. :ıslık:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı