350-450 TL Ayakkabı Önerisi

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar su geçirmese iyi olur geçirse sorun değil en az 350 en fazla 450 TL olsun, tasarımı klasik Adidas sneakerlar gibi olmasın. Deri olmamalı, 42.5 giyiyorum halısaha gibi öne doğru uzun yanlardan dar kalıplar ayağımı epey rahatsız ediyor. Rengi klasik lacivert, siyah, beyaz renklerinden biri olmasa iyi olur. Gri falan olabilir yeter ki o 3 renk olmasın. Bilinmeyen markalardan olmasa daha iyi olur. Yani Levi's, Adidas, Nike gibi adı duyulmuş markalardan olmalı.

Arkadaşlar su geçirmese iyi olur geçirse sorun değil en az 350 en fazla 450 TL olsun, tasarımı klasik Adidas sneakerlar gibi olmasın. Deri olmamalı, 42.5 giyiyorum halısaha gibi öne doğru uzun yanlardan dar kalıplar ayağımı epey rahatsız ediyor. Rengi klasik lacivert, siyah, beyaz renklerinden biri olmasa iyi olur. Gri falan olabilir yeter ki o 3 renk olmasın. Bilinmeyen markalardan olmasa daha iyi olur. Yani Levi's, Adidas, Nike gibi adı duyulmuş markalardan olmalı.
Nike EBERNON Mid Gri fotoğraflardan biraz kalitesiz gözükebilir ama gerçekte cidden çok hoş duruyor, bir göz atmanızı isterim.

Nike EBERNON Mid Gri fotoğraflardan biraz kalitesiz gözükebilir ama gerçekte cidden çok hoş duruyor, bir göz atmanızı isterim.
Maalesef numarası yok. Diğer sitelerde de bu rengini bulamadım.

Unisex Originals Spor Ayakkabı - Eqt Support Mid Adv - CQ2997 adidas | Trendyol nasıldır?
Arkadaşlar Nike precision 3 alarak alışverişimi sonuçlandırdım. İki gün önce sipariş ettim sonunda geldi. Bir basketbol ayakkabısı olmasına rağmen görüntü çok hoş ve çok rahat. 470 TL gibi bir fiyata denk geldi. Bu fiyata daha iyisi olamazdı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı