350-450 TL Kasa Önerisi

Şimdi baktım hacim ve ölçüleri Z7 Neo Plus'a göre daha büyük. Ama 1 adet fanla gelmesi büyük eksi. Ve gördüğüm kadarıyla Z7 Neo Plus modeline göre ön panelden hava alcağı yerler kısıtlı.

Benim değil, arkadaşa topladım o kasayla şuan fotoğraf yok ama isterseniz yarın isterim.
Size kullandığınız RAM'ler ile ilgili bir şey soracağım da ulaşabileceğim Discord İnstagram vs var mı?

Merhaba.
Toplayacağım yeni sisteme 350-450TL bandında bir kasa arıyorum. PSU'lu olup olmaması fark etmez. RGB olanlar hoşuma gidiyor.

Aklımdakiler;
* 450TL
Phanteks Eclipse P350X

*441TL
Msi Mag Vampiric 010

*350TL
Powerboost vk-g3902s
Bu kasanın aydınlatması aşırı hoşuma gidiyor.

Tavsiye kasalarınızı bekliyorum.
Cooler master kalitesi:Cooler Master MB501L MasterBox RC-MCB-B501L-KANA60-S00 600W Pencereli - incehesap.com

İki farklı renk ve marka ama aynı kasa

Gamepower Horizon

KOLINK Observatory

Giriş seviyesi olarak Everest markasına bak derim. Benim ilk kasam 180 TL degerinde Everest markaydi. Simdi 2000TL degerinde Deep cool Genome Rog marka kullaniyorum usb port kalitesi disinda bisey hissetmedim.

Önü mesh ızgara olan kasaları ön planda tutmanı tavsiye ederim. Marka senin için önemliyse Cooler Master MB511 değilse Dark Guardian.
Zalman kasa da güzelmiş eğer hava sirkülasyonu iyiyse onu da değerlendirebilirsin

Sharkoon tg4 marka kasanın hava akışı o kadar iyi değil özellikle kasayı alınca egzost fanin kesinlikle değiştirilmesi gerek yoksa kışın bile kasa 80 i vurur.
Bende kasanın dışı bile isiniyordu (yük altında) sonra egzost fan değiştirdim sıcaklık boşta 30 indi ekran kartı 40-45 arası yük altında yazın bile ekran kartı Max 71 oldu. Yani kasanın fanları kötü rpmleri 1250 civarıydı sanırsam. Değişim yaptığım fansa 2000rpm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı