350-450 TL oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
350-450 TL

NoSwear0

Decapat
Daha fazla  
350-450 TL arası oyun öncelikli müzik ve film için kulaklık arıyorum. Bu modeller arasında kaldım. Farklı modellere de açığım.
HyperX Cloud Stinger Core
Gamenote H2002D
Cooler Master CH321

Gamepower Ranger Siyah 7.1 Surround Rgb Gaming Kulaklık

Hocam ben bunu öneririm şahsen kendim şu anda kullanıyorum ve çok güzel özellikleri var onları listeliyim hemen
(Kablosuna bağlı kumandası var)
Kumandada şunlar yer almaktadır:
1.(EQ) modu bu modla yanında bass ve treble modlarını ayarlayabiliyorsun bassı açabiliyorsun.
2.Mic modu bunlada microfonu açıp kapatabiliyorsun
3.Kullaklığın ledlerini ayarlaya biliyorsun sanırım (5) tane modu tam bende bilmiyorum :D
4.Müzik dinliyorsan müziği kumandadan istediğin zaman kapatabiliyorsun
Ses kalitesi olarak zaten 7.1 ses kalitesine sahip
Müzikte felanda senin çok iyi işini görceğini umuyorum
Fiyatı biraz pahalı ama birazcık 100 TL felan koyarsan üzerine çok güzel kulaklık kaçırma derim ben sana
Not:Bana geri dönüş yaparsan sevinirim)

Gamepower Ranger Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık.

Hocam ben bunu öneririm şahsen kendim şu anda kullanıyorum ve çok güzel özellikleri var onları listeliyim hemen.
(Kablosuna bağlı kumandası var)
Kumandada şunlar yer almaktadır:
1.(EQ) modu bu modla yanında bass ve treble modlarını ayarlayabiliyorsun bassı açabiliyorsun.
2.Mic modu bunlada microfonu açıp kapatabiliyorsun.
3.Kullaklığın LED'lerini ayarlaya biliyorsun sanırım (5) tane modu tam bende bilmiyorum :D
4.Müzik dinliyorsan müziği kumandadan istediğin zaman kapatabiliyorsun.
Ses kalitesi olarak zaten 7.1 ses kalitesine sahip.
Müzikte falanda senin çok iyi işini görceğini umuyorum.
Fiyatı biraz pahalı ama birazcık 100 TL falan koyarsan üzerine çok güzel kulaklık kaçırma derim ben sana.
Not: Bana geri dönüş yaparsan sevinirim)

GamePower Mihawk Siyah 7.1 Surround RGB Titreşimli Gaming Kulaklık - incehesap.com bu nasıl? Ben de kulaklık alacağımda araştırıyorum.
955TL'den düşmüş bunu alın derim.

Kanka 1 aydır fiyatı öyle onun satamıyorlar.

7.1 çok önemli mi?

Hocam genellikle 7.1 Surround ses olarak tanımlanan kulaklıkta 7.1, farklı açı ve mesafelerdeki seslerin daha net bir şekilde anlaşılmasını sağlamaktadır. Kulaklığı kullanan kişinin, sesleri daha net bir şekilde duyabilmesini ve mesafe, açı ayrımı yapabilmesini sağlayan teknoloji, 7.1 kulaklık olarak adlandırılmaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı