350-450 TL PSU önerisi

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 350-450 TL arası bütçem var. 450-550W kaliteli, güvenilir, fiyat performans PSU önerilerinizi bekliyorum.

Zalman özellikle tavsiye ederim bu bütçede sanırım en iyi PSU'lardan biridir.

Cooler Master MPW-6001-ACABN1-EU Elite V3 600W Aktif PFC, Fanlı PSU, 120 mm: Amazon.com.tr (10tl aşıyor)

Zalman Wattgiga K550W ZM550-GVII 550W 120mm 80+ Power Supply - incehesap.com (80 Plus bronze sertifikası var)

Arkadaşın yukarıda söylediği PSU da gayet iyidir.

Cooler Master MPW-6001-ACABN1-EU Elite V3 600W Aktif PFC, Fanlı PSU, 120 mm: Amazon.com.tr (10tl aşıyor)

Arkadaşın yukarıda söylediği PSU da gayet iyidir.
Hocam Elite V3 kronik sorunlu bir model kesinlikle önermem. Sharkoon modeli de yine önermem. Çok güvenilecek bir PSU değil bence. Bildiğim kadarıyla eski VS serisinin altyapısını kullanıyor ki eski VS serileri baya kötüydü.

Hocam Elite V3 kronik sorunlu bir model kesinlikle önermem. Sharkoon modeli de yine önermem. Çok güvenilecek bir PSU değil bence. Bildiğim kadarıyla eski VS serisinin altyapısını kullanıyor ki eski VS serileri baya kötüydü.
V3 modelinin sorunlu olduğunu duymamıştım. Arkadaşıma bilgisayar toplarken kullanmıştım keza Sharkoon'un da öyle.

@Huseyinatik Bu iki şıkkı eleyebilirsiniz ancak son attığım fiyatına göre gayet iyi duruyor. (Şuan fark ettim @WalterBishop'un son linkinde attığı Psu ile aynı)

Hocam önerdiğiniz var mı peki
Yukarıda belirttim hocam. İkisi de iyi PSU'lar. Tavsiyem Gigamax 550 olur.
V3 modelinin sorunlu olduğunu duymamıştım. Arkadaşıma bilgisayar toplarken kullanmıştım keza Sharkoon'un da öyle. @Huseyinatik Bu iki şıkkı eleyebilirsiniz ancak son attığım fiyatına göre gayet iyi duruyor.
Hocam olabilir sorun yaşamayan da çoktur ama bu sebeple öneride bulunamayız. Bu arada Wattgiga yerine Gigamax öneririm. Wattgigan'dan daha iyi bir seridir.

Geri
Yukarı