350- 500TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400 tl.

Eliras

Centipat
Daha fazla  
Kırmızı Switch.
Bilek desteği.
Malzeme kalitesi.
Türkçe Q tuş yapısı, büyük enter.
Mekanik bir klavye önerir misiniz?
Dayanıklılık ömrü uzun olsun.
Uzun kullanımda çınlama problemi olmazsa iyi olur.
FPS oyunları, LoL MOBA tarzı oyunlar oynuyorum.

İndirim ile 500 liraya düştüğünü görmüştüm hocam. İsterseniz başka mağazalara da bakın ben de almak üzereyim bu klavyeyi. Küçük enter olduğuna bakmayın o AOC'nin kendi çektiği fotoğraf normalde Türkçe versiyonunda büyük enter var merak etmeyin.

İndirim ile 500 liraya düştüğünü görmüştüm hocam. İsterseniz başka mağazalara da bakın ben de almak üzereyim bu klavyeyi. Küçük enter olduğuna bakmayın o AOC'nin kendi çektiği fotoğraf normalde Türkçe versiyonunda büyük enter var merak etmeyin.

AOC GK500 kullanıyorum enter tusu büyük. Tavsiye ederim.

Uzun kullanımda çınlama sesi olur mu hocam? 2 yıl kullanmayı düşünüyorum.
AOC GK500 ile ilgili çınlama sesi problemi var diye duymuştum. Bu bilgi doğru mu hocam?
AOC GK500 kullanıyorum enter tusu büyük. Tavsiye ederim.

2 yıl kullanmayı düşünüyorum.
Çınlama sesi problemi var mı?
AOC GK500 ile ilgili bu problem var diye duydum. Doğru mu?

Hocam bahsettiğiniz klavyeyi benim kuzen kullanıyordu. Güzel tavsiye vermişsiniz.

Ben memnunum sahsen, tuslar cok yumusak bazen bastıgımı bile hissetmiyorum bundan önce Razer Blackwidow 2016 kullanmıstım onda sertti tuslar alısmam uzun sürücek buna, switch sesleri cok hosuma gitti ne cok ne de fazla, space tusu dısında ses ve hissiyatını cok begendim. Bileklik destegi idare edecek düzeyde. Yazılımı gayet iyi tum tuslara ayrı ayrı renk atayabiliyoruz, makro ayarı mevcut, hassasiyet ayarı gibi ayarlamaları yapılabiliyor ki ben henüz yapmadım alısmaya calısıyorum.

Ben memnunum sahsen, tuslar cok yumusak bazen bastıgımı bile hissetmiyorum bundan önce Razer BlackWidow 2016 kullanmıstım onda sertti tuslar alısmam uzun sürücek buna, Switch sesleri cok hosuma gitti ne cok ne de fazla, space tusu dısında ses ve hissiyatını cok begendim. Bileklik destegi idare edecek düzeyde. Yazılımı gayet iyi tum tuslara ayrı ayrı renk atayabiliyoruz, makro ayarı mevcut, hassasiyet ayarı gibi ayarlamaları yapılabiliyor ki ben henüz yapmadım alısmaya calısıyorum.

Hocam uzun kullanımda çınlama sesi problemi olur mu? Ona göre indirime girince alabilirim.

Geri
Yukarı