350₺ Rahat kulaklık önerisi

dbuee

Hectopat
Daha fazla  
Bazı kulaküstü kulaklıklar benim kulağımı acıtıyor. Bildiğiniz hafif ve rahat bir kulaklık önerebilir misiniz?
Fiyat Max 350, "ışıklı mışıklı olursa daha iyi olur".

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Rampage G20 kullanıyorum 350 liraya almıştık şahsen gayet rahat ben çok memnunum geçen yaz almıştık bu arada ama kablolarla oynayınca biraz sıkıntı çıkarıyor bozuyor.

Rampage'e güvenme sebebiniz nedir kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız nasıl buluyosunuz? Ben şahsen güvenemiyorum da.

Kullanmıyorum ve marka takıntısı da yapmıyorum Rampage bu ürününün iyi olduğunu düşünüyorum ve sadece fikrimi belirtmek istedim siparişini vereceğim yarın uzun zaman boyunca çok araştırdım kullananlar çok memnun olduğunu söyledi ve inceleme videolarını da çok beğendim, mikrofon kaıtesi bir başka zaten size kalmış tabi alıp almamak.

Rampage'e güvenme sebebiniz nedir kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız nasıl buluyosunuz? Ben şahsen güvenemiyorum da.
Rampage markası Segment Bilişim adında bir firmanın ürünü. 2017 yılında Rampage sn-ru7 modelinde bir tane kulaklık aldım. 2 yıllık garanti sürecinde iken 3 defa usb girişinin olduğu yerde kopmalar oldu garantiye gönderdim ücretsiz onardılar. Kabloladaki kopukluğu kullanıcı hatası deyip geçiştirirler diye düşünmüştüm oysa ki. Ve 3. seferinde kulaklığı onarıma yollarken kağıda not olarak ürünün değiştirilmesini talep ettim sene 2019 olmuştu artık. Ürün değişimini kabul edip yenisi olarak Rampage sn-ru2 modelinde kulaklık yolladır. Çünkü 2019 da sn-ru7 modeli üretimi yokmuş ve hali hazırda ellerinde mevcut olan sn-ru2'yi gönderdiler ve dönemine göre ikisininde fiyatı aynıydı. Yani teknik destek açısından gayet memnun kaldım. Kullandığım ürünler ucuz olduğu için çokta kaliteli bulmadım tabi ucuz olması benim tercihimdi. Daha pahalı ürünleri nasıldır onun hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı