Rahat kulaklık önerisi

Logitech G230 öneririm ses kalitesi olarak çok iyi. Son ses açıp kulaklığı çıkartınca hoparlor gibi oluyor. Pedler çıkarılıp yıkanabiliyor. Mikrafonuysa gayet yeterli. Tabi bütçen varsa G430 da alabilirsin o 7.1 :)
Tam olarak 2 tane çöp model önermişsin. Arctis 3 alın. Incelemesini yaptım, bakabilirsin.

Hata etmişsiniz. En geç Haziran'da almanız lazımdı bu kadar kişi Arctis 3 önerisi yapmışken. O zamanlar Dolar o zaman 4.60 falandı. Şimdi 5.40 büyük hata etmişsiniz.

Hata etmişsiniz. En geç Haziran'da almanız lazımdı bu kadar kişi Arctis 3 önerisi yapmışken. O zamanlar Dolar o zaman 4.60 falandı. Şimdi 5.40 büyük hata etmişsiniz.
Kulaklık önerisi istiyorum hata yaptın falan demenizi değil. Hem nereden biliyorsunuz kulaklığı Türkiye' den alacağımı? Hem konu Hazirandan daha geç bir zamanda açıldı.

Kulaklık önerisi istiyorum hata yaptın falan demenizi değil. Hem nereden biliyorsunuz kulaklığı Türkiye' den alacağımı? Hem konu Hazirandan daha geç bir zamanda açıldı.
Hata yapmışsınız ama dediğim yanlış bir şey değil. Tabii ki Türkiye'den almanız için bir kanıtım yok. Ayrıca ben en geç Haziran dedim zaten. Yine de 300 TL'lik şey 370 TL oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı