350 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Birkaç tane buldum ama gene de sormak istedim. Serviste falan dışarı ses vermeyen Bluetooth kulakılık.

Hocam vallahi bu telefonu alabilirsiniz yani kulak dışı önermiyorum, hangi kulak dışı kulaklığı alırsanız alın mutlaka sıkıntı yaratacaktır. Dışarı ses verme gibi sıkıntılar oluşturacaktır.

Hocam vallahi bu telefonu alabilirsiniz yani kulak dışı önermiyorum, hangi kulak dışı kulaklığı alırsanız alın mutlaka sıkıntı yaratacaktır. Dışarı ses verme gibi sıkıntılar oluşturacaktır.

Kulak içileri keybederim diye korkuyorum kulaktan falan düşerse.

Hocam şu ikisi iyi gibi geldi hangisi sizce 400 TL vermek istemiyorum onun yerine biraz daha katar JBL falan alırım.

Hocam şu ikisi iyi gibi geldi hangisi sizce 400 TL vermek istemiyorum onun yerine biraz daha katar JBL falan alırım.
2.Olanı biraz araştırdım ses kalitesinin bozuk olduğunu, bassların gereksiz yere müziği bastırdığını söylüyorlar.

Hocam biraz daha katarsanız yani JBL alın ne diyeyim. Bütçe de sorun yoksa zaten gerek yok bunlara.

Geri
Yukarı