Rehber 350 TL bütçe ile sistem toplama

Hocam biraz pahalı geldi ya. Max 300-400 olsa daha iyi olur. Öyle CS:GO falan oynamam o PC ile zaten güzel bir sistemim var.

Bütce düşükse rehberdeki sistemi toplayabilirsin işlemciyi Quad Core yaparak 4 çekirdek olması çok işine yarar Q8400 veya Q9xxx serisinden alabilirsin.
@lykiamami komik olan nedir?

Son düzenleme:
Hocam sizin bu sistem ile CS:GO oynamanız imkansız. Bende bunun birkaç model üstü var CS:GO 15 FPS.

Sisteminiz nedir?

Çok çok önceden E6550 işlemci ile CS:GO oynamışlığım vardır 3-4 sene önce bu işlemci ise çok çok daha iyi.
Siz sisteminiz söyleyin.

Oyuna bir sürü güncelleme ve yenilik geldi, 4 yıl önce ile şimdiyi karşılaştırmak saçmalık. Ayrıca GT630 ve A8 6600K sistemim ile sizin belirttiğiniz FPS'lerden daha düşük alıyorum.

DX11 desteklemediği için Valorant ve Rocket League oynayamaz.

Core 2 Duo E8200.
Radeon HD 3870.
5GB 800MHz RAM.
P35 s3g anakart.

Pardon da sizin ki üst model değil bu sistemden daha düşük bir işlemci ve CS işlemci oyunu.
GT630 ve A8 6600k sistemim ile sizin belirttiğiniz FPS'lerden daha düşük alıyorum.

Sisteminizde bir sorun olabilir. Çünkü ben Q8400 ve GT430 ile (işlemci de ekran kartı da sizinkinden düşük) CS:GO'da 60-90 arası FPS alıyorum. Genelde yetmişlerde geziyor.

Hocam güzel konu tebrik ederim. Size bir sorum olacak. Benim elimde 2 TB HDD, Kasa, 300W PSU, VGA çıkışlı monitör ve HD 5450 var. Sizce kendime en ucuz bir şekilde nasıl sistem toplarım. 5450'yi satıp 3850 almak mantıklı mı?
İşlemcin Xeon olsun çok uyguna toparlar sana burada yeni bir konu aç. Bütçeni belirt.

Yeni konular

Geri
Yukarı