350 TL civarı kulaklık önerisi

techpa

Hectopat
Bir kulaklık almak istiyorum, bütçe 350 TL. Elimde bu kulaklıktan var ama hiç anlamıyorum kulaklıklardan. Bu bütçeyle alacağım kulaklıklar bundan çok iyi olur mu?
Sosyalde gezdim şu önerileri kendime uygun gördüm.

Genel olarak kullanma amacım oyun(warzone) ama oyun dışında bazen video izlerken falan da kullanıyorum dışarı çok ses vermemesi önemli. Ve kulaklık kısmı kulağımı kaplasın istiyorum diğer türlü rahat olmuyor.
Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
https://www.hepsiburada.com/hyperx-...scsc2-bkww-p-HBV00000U35EN?magaza=Hepsiburada

Şunları da ekledim seçeneklerin arasına. Hangisi daha iyi olur yardımcı olabilir misiniz? @enonertetanem

Son düzenleme:
Stinger Core mikrofonu fena değil ama diğer her şeyi kötünün iyisi.

Çok para harcamayacaksan Sono ama Cloud core da olur. Sanırım Aralık ayında CH321 de stoklara gelecek ama kaç TL olur bilmiyorum. Muhtemelen eski fiyatından biraz daha fazla olacaktır.

Razer'i direkt ele zaten. Buradaki en iyi kulaklık HyperX. Alternatif HS35 alınabilir.
Stinger Core en iyisi aralarında. Rampage ise overpriced bir çöp.

@enonertetanem
Stinger Core mikrofonu fena değil ama diğer her şeyi kötünün iyisi.

Çok para harcamayacaksan Sono ama Cloud core da olur. Sanırım Aralık ayında CH321 de stoklara gelecek ama kaç TL olur bilmiyorum. Muhtemelen eski fiyatından biraz daha fazla olacaktır.
Teşekkürler değerli yorumlarınız için.
Peki alttaki msi mı yoksa cloud core mu?

Bu iki üründe de 7.1 yok. Büyük bir dezavantaj mı sizce?
Dezavantaj yerine avantaj. Sanal 7.1 çöpünü koymayıp iyi bir şey yapmışlar. Sanal 7.1 özelliği pazarlama taktiğidir. Espor oyuncuları bile kullanmıyor ve sesleri aşırı kötü veriyor. Üstelik Windows'un sanal 7.1 özelliği var.

Geri
Yukarı