350 TL DDR3 RAM önerisi

Bütçe
300-400 arası

hamzacandan12

Hectopat
Merhabalar;
Anakartım H61 FEL-U DDR3 1333 MHz

Şu an elimde 6 GB RAM'ım var 4 GB'ın yanına bir 8 GB RAM almak istiyorum. Bütçem ise 300 350 arası.

Misal olarak ben bu RAM'ı almak istiyorum, elimdeki RAM ile uyumlu çalışır mı? Tirx 8 Gb Ddr3 1333 Masaüstü Ram - Intel & Amd Işlemcilerde Çalışır Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bana bu değerlere uygun RAM önerebilir misiniz?

ram 1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual Kit olarak satılmadıkları sürece kimse garanti veremez. Siz en iyisi 1333MHz, gecikme değeri 10 ve 1.5V RAM bulmaya çalışın. Marka olarak Kingston, Samsung, Hynix ve Crucial bulmaya çalışın. Yerinizde olsam ikinci el alırdım. Bilgisayarcılardan veya bilindik ikinci el ilan sitelerinden bulabilirsiniz.

Laptop mu masaüstü mü?
masaüstü
Dual Kit olarak satılmadıkları sürece kimse garanti veremez. Siz en iyisi 1333MHz, gecikme değeri 10 ve 1.5V RAM bulmaya çalışın. Marka olarak Kingston, Samsung, Hynix ve Crucial bulmaya çalışın. Yerinizde olsam ikinci el alırdım. Bilgisayarcılardan veya bilindik ikinci el ilan sitelerinden bulabilirsiniz.
hocam nedense güvenemiyorum o tarz sitelere ve nakit olarak sıkıntım var taksit olarak almayı planlıyorum bana önerebileceğin bir ram varmıdır ?
masaüstü

hocam nedense güvenemiyorum o tarz sitelere ve nakit olarak sıkıntım var taksit olarak almayı planlıyorum bana önerebileceğin bir ram varmıdır ?
400 tl ye kadar çıkabilirim fiyat konusunda

Geri
Yukarı