350 TL ekran kartı önerisi

Bütçenize göre öneride bulunmak zor ama güzel bir pazarlıkla GTX 750 alabilirsiniz. Denk gelirseniz GTX 650'de alabilirsiniz. Ben uzun süre kullandım. Dying Light'ı o kartta bitirdim. 40-60 FPS arası oynuyordum.

Eğer internetiniz iyi ise, Geforce Now'dan founders üyeliği alın. 1080P ve Ultra ayarlarda rahat rahat oynayın. Hikayeli oyunlarda sıkıntı çıkarmıyor, sırf bu hizmet sayesinde Dying Light bitirmiştim. Bu bütçeyle sıfır ekran kartından pek performans beklemeyin. İkinci el ise şans işi.
Mantıklı aslında, fakat oyunların hepsini İngilizce oynamanız gerekli. İngilizceniz iyi değilse ekran kartı arayışına devam. Ben bir iki şey buldum fakat oturduğunuz yeri bilmem şart.

Mantıklı aslında, fakat oyunların hepsini İngilizce oynamanız gerekli. İngilizceniz iyi değilse ekran kartı arayışına devam. Ben bir iki şey buldum fakat oturduğunuz yeri bilmem şart.
Dying Light için bir avantajı var. Eğer GN'den Steam üzerinden açarsanız oyunu Türkçe altyazı desteğini kullanabiliyorsunuz. Onun dışında Türkçe desteği olmayan oyunlar için dedikleriniz geçerlidir.

Bazıları sıfır anlamış 2.el arıyorum sıfır bu fiyata bulamam zaten.
Eğer az da olsa ingilizceniz var ve internetiniz güzel ise 6 ayda oynamayacağınız oyun kalmaz. Geforce Now en mantıklısıdır. He eğer yok diyorsanız da 2.el tavsiye verebilmek için oturduğunuz şehri bilmem gerek.

Eğer az da olsa ingilizceniz var ve internetiniz güzel ise 6 ayda oynamayacağınız oyun kalmaz. Geforce Now en mantıklısıdır. He eğer yok diyorsanız da 2.el tavsiye verebilmek için oturduğunuz şehri bilmem gerek.
İstanbul bazen Ankara'ya da geçiyorum.
İngilizcem var ama internet yeterli gelmez.

Geri
Yukarı