350 TL ekran kartı tavsiyesi

CosmaZ

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Benim bilgisayarda pek de işe yaramayan Asus HD 5450 1 GB silent edition var. Ben bunun yerine en fazla 300-350 liralık bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Forumda da araştırdığım kadarıyla AMD R7 250 iyi olur demişler bir konuda ama DDR3 olması bi düşündürüyor, tabi diyeceksiniz bu parayı ne bekliyorsun diye :) Aslında bi yandan da MSI GT740 iyi gibi olur dedim GDDR5'miş, fiyatı 360 lira vatanda, ama GT serisini de gömenler olmuş bazı yerlerde. Kısacası bunlardan hangisi ya da bunların dışında bi öneriniz olur mu?

R7 260X bulabilirsen o fiyatlarda alabilirsin. Ya da R7 260 veya R7 250X.
GT serisine bulaşma.

RX 460'ı bekleyebilirsiniz. En fazla 400 lira olur tahminimce. Geçse bile bekleyeceğiniz zamanda biriktirebilirsiniz ve beklediğinize değecek bence.

Dün ilk konumda noktadan sonra boşluk bırakmadığım için 1 günlük ceza yedim ve anca şimdi yazabiliyorum. Hepinize ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ama aklıma şu soru takıldı bu önerileriniz karşısında: Bu ekran kartlarında sistem darboğaz olmayacak mı? Sistem şu: 4 gb ddr2 ram, 450 watt corsair psu, g31-m7 anakart, core 2 duo e8500 3.16ghz .(Sistem eski ama elimden geldiğince almışken iyisini almayı düşünüyorum,ileride core 2 quad almayı da düşünüyorum)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı