350 TL fare önerisi

Bütçe
350
En ölümsüz efsane Logitech G300s yıllardır kullanırım yedekte duruyor bir tane kesinlikle F/P.

En ölümsüz efsane Logitech G300s. Yıllardır kullanırım yedekte duruyor bir tane kesinlikle F/P.
onun sensörü falan sıkıntılı oluyormuş

Razer Basilisk X Hyperspeed Gaming Kablosuz Mouse - Pckolik bütçe 50 TL artarsa kablosuz bu var.
Razer Basilisk V2 Hypershift RGB Gaming Kablolu Mouse - Pckolik kablolu olarak bu var, daha bugün stoktaydı tekrar stoka girmesini bekleyebilirsiniz.
bunlar elde ağır kalmazmı?

Deathadder V2 veya Mini tercih edilebilir.
benim aklımdada mini var elim ne çok büyük ne çok küçük sizce otururmu elime

birde benim elim çok terliyor delikli fareler var onların arasından gamebooster m700 gördüm o nasıldır?

onun sensörü falan sıkıntılı oluyormuş

bunlar elde ağır kalmazmı?

benim aklımdada mini var elim ne çok büyük ne çok küçük sizce otururmu elime

birde benim elim çok terliyor delikli fareler var onların arasından gamebooster m700 gördüm o nasıldır?
O fare hakkında bilgim yok ancak 17-18 cm eliniz varsa Mini tam gelir. 19 cm için mini değil normal olan daha iyidir. Zaten normal olan ve mini arasında sensör farkı da var.

b
Bloody A90 ise mini olmayan modeli alın kesinliklle. Arkadaşımda var çünkü o mouse. Şu an Deathadder V2'de olan sensör piyasanın en iyisi yani üstün. :)

Ayrıntılı bilgi: Rehber: Popüler Sensörler ve Özellikleri
ben mini v2 ye karar verdim ama
tam olarak hangi siteden almam lazım bazıları içindeki sticker ve kayma engelliyicileri içinden alıp satıyor tam link verirmisisin

Geri
Yukarı