350 TL gamepad önerisi

Mr Darkness

Centipat
Yer
İstanul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400f
Asus Dual Rtx 3060 12gb v2 oc
Gskill 8gb 3200mhz x2 ram
Asus prime h610m k anakart
Meslek
Öğrenci
350 TL'ye gamepad arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Olmazsanız üzülürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanki kurda 350'ye gamepad bulsanda ne kadar dayanır orası bilinmez. Benim tavsiyem logitech f310 alman. Fiyatı 500 lira, belki bütçeni aşar ama f/p ürünlerde başı çeker onuda söyliyeyim. Eğer o kadar para veremem diyorsan, Rampage SG-R218'i de tavsiye ederim, bu da 400 lira.

Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi üstüne 150 lira daha koyup F310 al. F/P ve sağlamlık olarak en uygun seçenek bu.
İkinci elde 270 liraya bulabiliyorum. İkinci elde sorun çıkar mı sizce ?

Bu replika DS4'ün ilkini 3 ay önce ikincisini de geçen hafta satın aldım. Ölü bölge vs. hiç bir test yapmadım. Çok kolay bir şekilde düğmesine basıp 2 saniye içinde bilgisayara bağlayıp kullanıyorum. GoW,FIFA,CoD,Spiderman,Forza 5 vs onlarca oyun oynadım hala da oynuyorum hiç bi sorun yaşamadım. İlkini alırken şimdilik işimi görsün ilerde kalitelisini alırım diyerek aldım fakat memnun kalınca ikinci kol için de bunu tercih ettim

Bu replika DS4'ün ilkini 3 ay önce ikincisini de geçen hafta satın aldım. Ölü bölge vs. hiç bir test yapmadım. Çok kolay bir şekilde düğmesine basıp 2 saniye içinde bilgisayara bağlayıp kullanıyorum. GoW,FIFA,CoD,Spiderman,Forza 5 vs onlarca oyun oynadım hala da oynuyorum hiç bi sorun yaşamadım. İlkini alırken şimdilik işimi görsün ilerde kalitelisini alırım diyerek aldım fakat memnun kalınca ikinci kol için de bunu tercih ettim
Peki kademeli tetik tuşu bulunuyor mu? Ayrıca rica etsem ölü bölge testi de yapabilir misiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı