350 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Ftamdy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 350 TL bütçem var. Bu fiyata alınabilecek en iyi gaming kulaklık hangisi? Bir türlü en iyisine karar veremedim.

raw yerine önerin var mı? pubg oynarken yön anlaşılsın yada bunun için 7.1 mi almalıyım ?
Zaten anakartının ses sürücüsü çok iyi.Sakın medusa, warlord gibi dandik ürünler alma. Arctis Raw tam senlik bir kulaklıktır. Hatta senin yerinde olsam biraz bekler arctis 5 alırdım.

Zaten anakartının ses sürücüsü çok iyi.Sakın medusa, warlord gibi dandik ürünler alma. Arctis Raw tam senlik bir kulaklıktır. Hatta senin yerinde olsam biraz bekler arctis 5 alırdım.

dostum bende öyle düşündüm aslında ama 7.1 e takıdım biraz çevresel ses amaçlı dediğin gibi arctis 5 daha mantıklı geliyor şuan trendyol da 499 TL

MH 530 için ne düşünüyosun ?

dostum bende öyle düşündüm aslında ama 7.1 e takıdım biraz çevresel ses amaçlı dediğin gibi arctis 5 daha mantıklı geliyor şuan trendyol da 499 TL

MH 530 için ne düşünüyosun ?
Malalesef Cooler Master ürünleri hakkında hiçbir bilgim yok ama arctis leri geçebileceğini düşünmüyorum

Valla 7.1 e yoğunlaştım açıkçası mh530 ve medusa arasında kaldım öyle
Ben de medusa almayı düşünüyordum fakat yorumlara baktım dışarıya çok ses veriyor, ses izolasyonu çok kötü diyorlar. Yani masanın üstüne koyup hoparlör olarak kullan diyorlar.

Benim dikkatimi bu fiyat bandında HP OMEN 800 çekti HP yeni girdi falan ama bir araştırabilirsin.

Asus Tuf gaming 7.1'e baktım ama 400 olmuş.
RIG 500 Pro aldım. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…