350 TL Gaming kulaklık önerisi

Efloud

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi bütçem belli. Bu konuda çok fazla benzer konu açıldığının farkındayım, neredeyse hepsini inceledim fakat 2 hafta önce 300 TL bandında önerilen kulaklığın dahi inanılmaz zamlanarak bütçemi aştığını gördüm, mecburen güncel bir konu açmak durumunda kaldım. Aşağıdaki kulaklıklardan birini düşünüyorum, varsa daha iyi bir öneri sunabilirsiniz. Genel olarak Valorant için kullanacağım müzik ile işim yok, RGB olmak zorunda değil. Tamamen performans odaklıyım. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Bu üründe forumda tavsiye edilen ürünler arasında bunu da eklersek, hangi ürün daha iyidir

Mikrofonu da iyi olmasını falan istiyorsan azıcık daha pahalıya alman senin için iyi olur.

Hocam iyi bir öneri gelirse fiyat olarak biraz daha çıkmaya çalışırım en azından beni 1 sene götürebilecek bir kulaklık istiyorum

Oyunlarda karşı tarafa sesim boğuk gitmesin, bir de rahatça ses kasabileyim. Dediğim gibi müzik falan dinlemeyeceğim zaten

Hocam iyi bir öneri gelirse fiyat olarak biraz daha çıkmaya çalışırım en azından beni 1 sene götürebilecek bir kulaklık istiyorum

Oyunlarda karşı tarafa sesim boğuk gitmesin, bir de rahatça ses kasabileyim. Dediğim gibi müzik falan dinlemeyeceğim zaten
O zaman sene falan getircek oyun için kullanıcam falan diyorsan lenova lecoo yu al ses gönderme mikrofonda sıkıntı yaşamassın tahmininde 1-1,5 sene dayanır

O zaman sene falan getircek oyun için kullanacağım falan diyorsan Lenovo Lecoo'yu al ses gönderme mikrofonda sıkıntı yaşamazsın tahmininde 1-1, 5 sene dayanır.

Lenovo için çok fazla mikrofon şikayeti okudum maalesef. Bütçemi 550TL civarına çıkardım mecburen, bu fiyat bandında daha sağlıklı ürünler bulmam mümkün müdür?

En geç 1-2 gün içerisinde hatta bu gece sipariş vermek istiyorum. Malum her geçen gün hatta saat, son dönemde zamlanıyor ürünler.

Şöyle bir ürün buldum ama yeterli incelemesi yok maalesef

Son düzenleme:
Lenovo için çok fazla mikrofon şikayeti okudum maalesef. Bütçemi 550TL civarına çıkardım mecburen, bu fiyat bandında daha sağlıklı ürünler bulmam mümkün müdür?

En geç 1-2 gün içerisinde hatta bu gece sipariş vermek istiyorum. Malum her geçen gün hatta saat, son dönemde zamlanıyor ürünler.

Şöyle bir ürün buldum ama yeterli incelemesi yok maalesef
Evet bundan alman baya doğru 300 e sana Lenovo önerebilmiştim 500 e bu önerilir

Yeni konular

Geri
Yukarı