350 TL i5-6500 için Uygun Anakart ?

e.tanrikulu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi Intel Core i5-6500 Skylake 6M 3.20Ghz 1151 uygun anakart öğrenmek istiyorum. Bütçe: 350 TL Maksimum 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim önerileriniz göz önünde bulundurcam. Parçaları arkadaşıma toplucaz ufak ufak sizlere böyle sorular yöneltebilirim. Yakın bir zamanda tam halini sunucam size (y)

MSI B150M Bazooka alabilirsin. Askeri sınıf bileşenler , SATA Express Portları , 4 Slot RAM desteği , Harici Ses Yongası , Anakartın yapısı gerçekten dayanıklı ve kalın. Ben B150M kullanıyorum memnunum lakin siz 2 adet ekran kartı takmayı düşünüyorsanız B150M Bazooka önermiyorum.

MSI B150M Bazooka alabilirsin. Askeri sınıf bileşenler , SATA Express Portları , 4 Slot RAM desteği , Harici Ses Yongası , Anakartın yapısı gerçekten dayanıklı ve kalın. Ben B150M kullanıyorum memnunum lakin siz 2 adet ekran kartı takmayı düşünüyorsanız B150M Bazooka önermiyorum.
Tek ekran kartı düşünüyor şuan ilerde ne olur bilemem tabi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı