350 TL İkinci El Ekran Kartı Önerisi

SİHA Sever

Hectopat
2. elde 350 TL bütçeyle alabileceğim ve düşük güç tüketimi olan kartları önerir misiniz? Güç kaynağımı değiştirmek istemiyorum. Elimdeki kart 32W güç tüketiyor. Güvenilir bir yerden İnternet üzerinden alacağım.

2. elde 350 TL bütçeyle alabileceğim ve düşük güç tüketimi olan kartları önerir misiniz? Güç kaynağımı değiştirmek istemiyorum. Elimdeki kart 32W güç tüketiyor. Güvenilir bir yerden İnternet üzerinden alacağım.
350TL fiyata bulman zor olsa da GT 1030 önerebilirim. 35W TDP değerine sahip ve gayet güçlü bir kart. Yanlız dediğim gibi genelde 350 değil 400-450TL bandına satılıyor.

Sistem özelliklerini belirtir misin? Güç kaynağını da eklemeyi unutma tamam değiştirmek istemiyorsun ama ona göre öneride bulunalım.

Hocam 350 TL civarı ve düşük güç tüketimli kart olarak R7 240 ve GT 730 önerebilirim. Eski kartlardır, giriş seviyesidir ancak isteklerinize bunları bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama Letgo, Sahibinden uygulamalarından şehrinizde ki ilanları güzelce tararsanız belki aynı fiyata daha iyi kartlar bulabilirsiniz. Yani bir bakmakta fayda var.

Diğer parçaların nedir? Bulabilirsen GT 1030 alabilirsin. RX 550 diye bir kart daha var o da problem yapmaz tahminimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı