350 TL kablosuz Gaming fare

S.T.A.L.K.E.R

Picopat
Merhabalar, kablosuz Gaming mouse bakıyorum. Güzel ve bilinen markalardan önerirseniz iyi olur. Benim için önemli olan pilinin uzun gitmesi veya şarjlı olması. RGB olmasa da olur. Bunların yanında kronik sıkıntısı olmayan ve kaliteli uzun süre kullanabileceğim bir mouse arıyorum.

Anladım, başka arkadaşların da tavsiyelerini almak isterim açıkçası zaten ya rival 3 ya da g305 düşünüyorum. Pil olayına da ışık tutmanız iyi oldu ? Pili yaklaşık kaç ay gidiyordu. Reddit’te bir hafta gittiği hakkında bir şeyler görmüştüm de.

Anladım, başka arkadaşların da tavsiyelerini almak isterim açıkçası zaten ya Rival 3 ya da G305 düşünüyorum. Pil olayına da ışık tutmanız iyi oldu. Pili yaklaşık kaç ay gidiyordu. Reddit'te bir hafta gittiği hakkında bir şeyler görmüştüm de.

Rival 3 Kablosuz, 400 saat üzeri pil ömrü ile Ultra düşük gecikmeli kablosuz özelliği ve bunun yanı sıra yıl boyunca kesin performans ve çok yönlülük için iki türde kablosuz bağlantı özelliği sunmak üzere yepyeni Quantum 2,0 Çift Kablosuz teknolojisinden yararlanır.

Hocam @Rivadex yardımcı olabilir bilgili birisi.

Rival 3 Kablosuz, 400 saat üzeri pil ömrü ile Ultra düşük gecikmeli kablosuz özelliği ve bunun yanı sıra yıl boyunca kesin performans ve çok yönlülük için iki türde kablosuz bağlantı özelliği sunmak üzere yepyeni Quantum 2,0 Çift Kablosuz teknolojisinden yararlanır.

Hocam @Rivadex yardımcı olabilir bilgili birisi.
Teşekkürler hocam. Hocam reklamlarda ve sitesinde öyle demekle beraber performans modunda olmayıp RGB’sinin kapalı olduğu zaman 400 saati geçtiğini görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı