350 TL Kasa Önerisi

Ben 4 ay kadar temizlik yapmadığım zaman PSU filtresinden çok fazla kir çıkıyor bence işini gayet iyi yapıyor.
Ön paneldeki toz filtresi değil mi?
FSP CMT110A kullanıyorum. İmzamdaki sistem ile soğutma konusunda bir problem yaşamıyorum hava akışından memnun olduğumu söyleyebilirim. Şu anda sizin istediğiniz fiyatlar civarında bulunabilir diye düşünüyorum.
FSP kaliteli bir marka fakat fansız mesh yapı taraftarı değilim şuan için teşekkür ederim 🙏

Harika diyip bu yorumları yapman :D Teşekkür ederim ilgin için
Her kasanın bazı eksi yönleri var. 350 TL fiyata da dört dörtlük bir kasa beklemek mantıklı değil. Bunlar aman aman büyük problemler değil. Ben fanları değiştirdim ve kullanmaya devam ediyorum. Yoksa dediğim gibi kasanın hava akışı güzel, kablolama yapma imkanı bol, fan kontrolcüsü var vs. alınabilecek bir kasa. Bu fiyata bunları sunuyor olması harika.

Her kasanın bazı eksi yönleri var. 350 TL fiyata da dört dörtlük bir kasa beklemek mantıklı değil. Bunlar aman aman büyük problemler değil. Ben fanları değiştirdim ve kullanmaya devam ediyorum. Yoksa dediğim gibi kasanın hava akışı güzel, kablolama yapma imkanı bol, fan kontrolcüsü var vs. alınabilecek bir kasa. Bu fiyata bunları sunuyor olması harika.
Evet haklısınız teşekkür ederim yorumlarınız için 🙏

Geri
Yukarı