350 TL küçük klavye önerisi

Bu iyi bir model. Kullanmadan yorum yapmayın
''Kullanmadan yorum yapmayın'' bu da yeni çıktı işte. Bir şeyin kötü olması ya da eleştirilmesi için kullanmak gerekmiyor. Anlayın şunu.

Gamepower, Rampage ve JamesDonkey önerenleri takmayın. Bu firmaların ürünlerini kullanmayın. Sonra gelip yazarsınız tuş basmıyor, o bozuk şu bozuk.

Gamepower Ogre 2. nesil kullanıyorum klavye elektrik kesiyor kendi kendine tuş basmama değil de, Apex Legends'te loot yaparken e tuşuna defalarca basmam gerekiyor 4 kere de 1 kez algılamıyor. Kısaca o markayı savunmakta ısrar etmeyin derim. Saygılarımla.

"Kullanmadan yorum yapmayın" bu da yeni çıktı işte. Bir şeyin kötü olması ya da eleştirilmesi için kullanmak gerekmiyor. Anlayın şunu.

Gamepower, Rampage ve James Donkey önerenleri takmayın. Bu firmaların ürünlerini kullanmayın. Sonra gelip yazarsınız tuş basmıyor, o bozuk şu bozuk.

Hocam yanlışınız var, her markanın iyi ve kötü modelleri vardır. Evet bu markalar genellikle kötü, birkaç model dışında. Bunlar o markanın cevherleri oluyor, bu klavye o cevherlerden biri. Sadece Gamepower olduğuna bakmayın. Logitech markasının da kötü modelleri var, SteelSeries markasının da. @theYagi

Bu iyi bir model. Kullanmadan yorum yapmayın.
Fark ettiysen ürüne herhangi bir sorunu var demedim. Belki bu ürünü sorunsuz olabilir ancak yine de o markanın hiçbir ürününü almam. Gamepower'ın her ürünü fason. Fason her zaman sorunlu demek değildir. Sanırım fason ne anlama geliyor bilmiyorsun, oturup araştırmaya davet ediyorum seni.

Eğer bir sorun yaşarsanız karşınızda muhattap bulamazsınız :). Calypso, KB435L veya K552-R olmasaydı alınabilirdi sadece. Bu iki ürün varken yüzüne bile bakılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı