350 TL Kulaklık Önerisi

• Konuyu başlatan u999
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B

u999

Hectopat
Şu an 2.1 kulaklık kullanıyorum FPS yüzünden kulaklık almak istiyorum.
Herkes Artics 3'e öneriyor bir de Artics 5 (DTS X açık) bunları denedim o kadar fiyatı sesi pek beğenmedim, Siberia 200 (Eski kulaklık mic kötü olsa da özellikleri iyi hem ucuz bunu anlamadım) ve CM MH530 o kadar ses kaliteli vermiyor.
  • CM MH530 290TL
  • Kingston HyperX Cloud Stinger 190TL
  • RIG 400 WITH DOLBY 220TL
Sadece MH530 denedim güzel ses geliyor fakat hepsi 7.1 değil galiba, olmasa alınır mı? Bu kulaklık hangisini önerirsiniz veya bu fiyatlarda önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle 50 TL daha verip Cloud II almanı öneririm. Gerçekten muhteşem oyun deneyimi yaşatıyor. Alamam dersen RIG gayet sağlam tercih edilebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MH530 da güzel bir kulaklık. 7.1 sizin için şart değilse tercih edilebilir.
MH530'u internet kafede 6-7 saat deneme şansım oldu. Oldukça ağır kulaklıklar ve kulağa direkt basınç oluşturuyorlar. Rahatlık açısından tavsiye etmem.

Evet, rahatlık olarak Arctis serisi ve Cloud 2 ile yarışamaz kesinlikle. Arctis serisini elemiş arkadaş. Cloud 2'de eski bir model ve 7.1'i rakiplerine göre kötü. Daha güncel ve iyi modeller varken tercih edilmemeli.

Cloud 2 eski bir kulaklık. Cloud Alpha alınabilir ancak o da 400 TL civarında ve 7.1 yok.

MH 530 zamanla açılıyor. İlk günkü gibi basınç uygulamıyor bana. Ayrıca sesi ciddi anlamda iyi veriyor. Ancak 7.1 yok. İncelememi izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7.1 istiyorsanız bir miktar bütçeyi arttırıp Corsair Void veya MH 750 alabilirsiniz.

@Jira @Akif Öneri için teşekkürler, bir şey sormak istiyorum.

İşitme( kaybı ikisine duymuyorum) engelliyim, Sol kulağıma tek işitme cihazı kullanıyorum sesi sadece cihaza geliyor. 7.1 alsam sol kulağıma ayak sesi anlar mıyım? Tek kulak işe yaramasa stereo mu almak gerekiyor?

Bi Hyperx Cloud Alpha'nın araştırdım bass var iyi ses veriyor diyenler var tavsiye ediyor musun?

Arctis 3 ün kafada rahat durdugunu soylemeyem acikcasi. Kulaklin hoporlore degiyor. Bu konu benim icin rahatsiz bir sey.

@Jira @Akif Öneri için teşekkürler, bir şey sormak istiyorum.

İşitme( kaybı ikisine duymuyorum) engelliyim, Sol kulağıma tek işitme cihazı kullanıyorum sesi sadece cihaza geliyor. 7.1 alsam sol kulağıma ayak sesi anlar mıyım? Tek kulak işe yaramasa stereo mu almak gerekiyor?

Bi Hyperx Cloud Alpha'nın araştırdım bass var iyi ses veriyor diyenler var tavsiye ediyor musun?
Öncelikle geçmiş olsun. Arctis 3 kulağa cuk oturan bit kulaklıktır. Yani işitme cihazıyla rahatsız olabilirsiniz diye düşünüyorum. Işitme cihazı sesi alıyorsa onun da kulaklığın içine girmesiyle ses alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı