350 TL Kulaklık Tavsiyesi

Alper_21

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum bütçem başlıkta belirtildiği gibi daha çok müzik dinlemek film dizi izlemek için alacağım o yüzden ses kalitesi açısından kaliteli ve yüksek seste rahatsız etmeyecek bir ürün arıyorum. 344 TL'ye Beats EP On-Ear kulaklığı görmüştüm sizce alınır mı? Android telefonda ve bilgisayarda kullanacağım.

Evet iyidir, müzik için uygundur. Ancak ses yalıtımı konusunda bir şey beklemeyin.
Peki şunu sormak istiyorum ben şuan Samsung telefon kutularından çıkan standart kulaklıklardan kullanıyorum şuan önerdiğiniz Corsair kulaklığı ya da Beats alırsam gerçekten arada ciddi fark olur mu parasına değer mi ayrıca Corsair oyuncu kulaklığı diye geçiyor ama yine de müzik dinlerken falan iyi bir deneyim sunar mı?

Beats müzik için tasarlanmış bir kulaklık, Corsair dediğiniz gibi oyun için tasarlanmış bir kulaklık. Corsair Beats kulaklığa göre sesi daha iyi yalıtacaktır ancak ses kalitesini henüz deneyimleyemedim. İncelemelere bakarak üzmeyeceğini söyleyebilirim. Beats kulaklık ise dediğim gibi müzik odaklı bir kulaklık elbet artıları olacaktır müzik konusunda.

Bende Gaming Kulaklık var G231 ve gayet memnunum kötüleyenlerin belirli ve açıklayıcı nedenleri bile yok.

Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyorum bütçem başlıkta belirtildiği gibi daha çok müzik dinlemek film dizi izlemek için alacağım o yüzden ses kalitesi açısından kaliteli ve yüksek seste rahatsız etmeyecek bir ürün arıyorum. 344 TL'ye Beats EP On-Ear kulaklığı görmüştüm sizce alınır mı? Android telefonda ve bilgisayarda kullanacağım.
Ben de 350 civarı düşünüyorum. Efsane cuma indirimlerini bekle bence.

Dac destekli telefon veya Cep Amfisi olmadığı sürece kulaklıktan tam performans alamazsın. O kadar para verecen tüp mü takacan? Ses kartı iyi olan PC varsa kullanılır. Yoksa boşa harcama. 130 - 170 arası kulaklık alsan yeterli. Ayrıca her 7.1 gerçek değildir çakma Sorround oluyor.

Dac destekli telefon veya Cep Amfisi olmadığı sürece kulaklıktan tam performans alamazsın. O kadar para verecen tüp mü takacan? Ses kartı iyi olan PC varsa kullanılır. Yoksa boşa harcama. 130 - 170 arası kulaklık alsan yeterli. Ayrıca her 7.1 gerçek değildir çakma Sorround oluyor.
Sanal Surround diye geçiyordu sanırım onlar. O fiyatlara dayanıklı kulaküstü kulaklıklar var mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı