350 TL laptop soğutucusu önerisi

Withoutac1

Centipat
Bütçem 350 falan o fiyata iyi yoksa mecbur 400-500 arası da düşünebilirim var mı öneriniz? Gaming değil ofis laptop i7 işlemci uzun süre kullanınca çok ısınıyor ve geri soğumuyor ondan alacağım, aşırı iyi bir soğutucu lazım değil diye düşünüyorum bu yüzden.

Soğutucu işinize yaramaz. Yerden kesecek bir şey gerek size. Ayrıca laptopun termal macun bakımlarını yaparsanız zaten stabil olacak.
İşe yarıyor. Ama oyun oynamıyorsanız yerden kesecek bir şey işinizi görecektir.

Soğutucu işinize yaramaz. Yerden kesecek bir şey gerek size. Ayrıca laptopun termal macun bakımlarını yaparsanız zaten stabil olacak.
Laptop yeni yani termal macun bakımı lazım değil bence ona rağmen ısınma problemi var ve standım var yerden kesen ondan son çare bunu düşündüm

İşe yarıyor. Ama oyun oynamıyorsanız yerden kesecek bir şey işinizi görecektir.
O da işe yaramadı ya yani uzun süreli kullanımda fayda sağlamıyor 1 2 saat güzel

Standım var dediğim de dört su şişesi kapağının üstüne koyuyorum hatali bir stant mı? Alt havalandırma deliklerine temas etmiyor kapaklar.

Laptop yeni yani termal macun bakımı lazım değil bence ona rağmen ısınma problemi var ve standım var yerden kesen ondan son çare bunu düşündüm

O da işe yaramadı ya yani uzun süreli kullanımda fayda sağlamıyor 1 2 saat güzel

Standım var dediğim de dört su şişesi kapağının üstüne koyuyorum hatalı bir stant mı? Alt havalandırma deliklerine temas etmiyor kapaklar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı