350 TL M.2 SSD önerisi

• Konuyu başlatan Jorin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 747

Jorin

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Black Desert Online oynuyorum. Oyunda küçük droplar oluşuyor. SSD değiştirmeye karar verdim. Bende ki SSD Adata SU650 240 GB 300 TL ile 350 TL arasında SSD almayı düşünüyorum. Aklımda 870 EVO var fiyat arttırıp alabilirim.

M.2 demişsiniz ama 870 EVO M.2 değil, 2.5".

M.2:

2.5":

M.2:

2.5":

M.2:

2.5":
Aklımda 870 EVO var fiyat arttırıp alabilirim dedim hocam aralarında fark var mı bilmiyorum sadece herkes evoyu öneriyor.

Sakın Corsair MP510 M.2 almayın en kötü NVMe ssd'dir. Bizzat 3ncü gün yazma hızı 300mb/s'lere düştü. Değişim oldu servisten tekrar aynı sorun. Corsair markasının ssdlerine güvenmek gibi bir hata yapmayın. Samsung'dan şaşmayın derim. Piyasadaki en kaliteli DRAM'leri kullanmaktadır.

Sakın Corsair MP510 M.2 almayın en kötü NVMe ssd'dir. Bizzat 3ncü gün yazma hızı 300mb/s'lere düştü. Değişim oldu servisten tekrar aynı sorun. Corsair markasının ssdlerine güvenmek gibi bir hata yapmayın. Samsung'dan şaşmayın derim. Piyasadaki en kaliteli DRAM'leri kullanmaktadır.
Hocam oynadığım oyunda anlık fps dropları yaşıyorum evo ssd alan oyuncular bu durumun çözüldüğünü söylüyorlar aklımda 870 evo 250 GB var bütçem ona yetiyor sizce alıyım mı

Aklımda 870 EVO var fiyat arttırıp alabilirim dedim hocam aralarında fark var mı bilmiyorum sadece herkes evoyu öneriyor.
Bütçen 350 değil miydi? 600 ne ara oldu?

Hocam oynadığım oyunda anlık fps dropları yaşıyorum evo ssd alan oyuncular bu durumun çözüldüğünü söylüyorlar aklımda 870 evo 250 GB var bütçem ona yetiyor sizce alıyım mı
Samsung'tan hiç şaşma kendi laptopumda 850 Evo 120GB NVMe kullanıyorum. 1 seneye yakın ne sağlığında nede yazma okuma hızlarında düşme var. Ama tekrar yineleyim Corsair kesinlikle alma. Samsung dünyanın en iyi SSD ve Ram üreticisidir kendi fikrimce. Hiç macera arama bence allı boyalı ssdlerin hepsi çöp. (Kendi düşüncelerim ve tecrübelerim bunlardır.)

Bütçen 350 değil miydi? 600 ne ara oldu?
Son kısımda aklımda 870 EVO var fiyat arttırıp alabilirim diye açıklamışım dikkatli okursan dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı