350 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
350

Pwsont

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam dostlar, klavyem bozulduğundan yeni klavye almak istiyorum. Bunun için ayırdığım bütçe limitim 350 TL. Bu fiyat bandında mekanik olan bir klavye önermeniz mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bu fiyata güzel mekanik klavye bulmanız imkansız. Belki ikinci el olarak anca.

O bütçede maalesef bir seçeneğiniz bulunmuyor. İkinci el bakabilirsiniz. Bütçenizi arttırmak isterseniz:

Bütçenizdeki membran klavyeler:

Öncelikle selam dostlar, klavyem bozulduğundan yeni klavye almak istiyorum. Bunun için ayırdığım bütçe limitim 350 TL. Bu fiyat bandında mekanik olan bir klavye önermeniz mümkün müdür?

O bütceye 2. el bulursunuz hocam red Switch klavye veya Blue Switch klavye de tercih edebikrsiniz ben şu an red Switch klavye kullanıyorum gayet memnunum.

Bir tane buldum ama güvenemedim pek bakın ölçün tartın siz.

Ben yazdığımda millet hopluyor. Yeşil uygulamada istediğiniz fiyatlara sıfır mekanik klavye satan insan var. Değerlendirebilirsiniz.
Dolap demek yasak değil korkma sahibindene de sarı site diyosunuz iyi misiniz siz ?
O ne link falan var mı?
Dolap uygulamasından bahsediyo arkadaş orda cidden güzel fiyatlara bulabilirsin fakat temiz mi, bi sorunu var mıdır onun garantisi yok tabi aldıktan sonra ürün 1 ay sonra bozulsa paran elinde patlar.

Geri
Yukarı