350 TL Mekanik Klavye Önersi

Makaleler
7
Yer
Kalos Region
4 gün önce James Donkey 619 alınır mı diye sormuştum. Bütçeyi artırdım aklımda şu modeller var:

Hyperx Alloy FPS Blue Switch: Mediamarkt 299 TL.
Logitech G410 Romer-G: Media Mark 315 TL
CM Master Masterkeys Pro L Red Switch: Adekstore 352 TL
Corsair Strafe Red Switch: GameEkstra 299 TL

Bu dört klavye arasında kaldım sizce hangisi? 350 TL geçmeyecek öneriler yaparsanız sevinirim. Klavyede benim için artı sayılacak özellikleri: Işık Efektinin olması, dalga, nefes alma vb, Switchlerinin sesli olması. Türkçe Q olması ama diğerleri kadar önemli değil. Bilek deseiğinin olması bu da pek önemli değil. Yanında özel tuşlar vermesi.

Şu anda isteklerimi tam olarak karşılayan Hyperx Alloy FPS. Tahminen onu alıcam emin olmak için bir sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten sesli olmasını istemişsiniz. Kafadan kırmızı ve kahverengi anahtarlı modeller gider. HyperX Alloy'da 300 TL civarlarında alınması en mantıklı bulduğum klavye şu an. Çelik kasa, kırmızı aydınlatma, Cherry MX anahtarlar ve istediğin anahtarı seçme şansı, örgülü ve çıkarılabilir yapıda ki kablosu ile de çok iyi özelliklere sahip.

G410 dışında hepsi iyi klavye. Ben olsam HyperX Alloy'u alırdm. Bu arada aldığınız zaman incelemesini bekliyorum. (y)

Cevaplarınız için teşekkür ederim Hyperx Alloy Fps alıcam çelik kasa olması,çerçevesis olması,Cherry Mx blue kullanıyor olması kesinlikle alıcam.Belki inceleme yazarım fakat bu hayırdır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yurt dışından olan bir modeldi. Ülkemize de yakında getirecekler sanırım. Başka bir arkadaş da bir mağazada görmüştü. Yakında fiyatı da açıklanır.

Daha gelmemiş ama fiyatı belli olmuş. O fiyata RGB klavyeli model var. Biraz ucuzlaması lazım. 400 TL civarına gelirse makul olur. 350 TL'ye HyperX Alloy FPS, bilek desteği isteyen 50- 60 TL daha verir HyperX Alloy Elite modelini alır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı