350 TL Mikrofonu iyi kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
350

vestain

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuncu kulaklığım bozuldu bende oyun için kulak içi kulaklık almaya karar verdim. Böyle mikrofonu güzel arkadaşlarımla konuşacağım, ses kasabileceğim sağlam kablolu kulak içi kulaklık öneriniz var mı? Bütçem 350 TL.

Kanka, öncelikle geçmiş olsun. Kulaklık anlamında benim naçizane fikrim almaman, kulak içi kulaklıkların bir süre sonra kulağa giren kısımları bozuluyor. Ama seni kırmamak adına güzel bir kulaklık bırakayım.
Beats'in çok güzel bir kulak içi kulaklığı var, ben telefona kullanıyorum. Alacaksan linki burada.

Mikrofonu nasıl arkadaşlarımla discordda konuşup oyun oynamak için alıcaktım.

Kanka, öncelikle geçmiş olsun. Kulaklık anlamında benim naçizane fikrim almaman, kulak içi kulaklıkların bir süre sonra kulağa giren kısımları bozuluyor. Ama seni kırmamak adına güzel bir kulaklık bırakayım.
Beats'in çok güzel bir kulak içi kulaklığı var, ben telefona kullanıyorum. Alacaksan linki burada.

Baya 1 yıldız var attığınız linkte. Haberiniz olsun.

Bütçeyi biraz zorlayıp gamepower medusa tercih edebilirsiniz belki. 3 yıldır kullanıyorum aşınma haricinde hiçbir sıkıntısını görmedim. Ha daha iyi kulaklıklar var mıdır, illa ki. Kişisel tecrübelerime göre hiç fena bir kulaklık değildir kendileri.

Bu arada ben de kulak içi kulaklık taraftarı değilim açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı