350 TL Motosiklet kask tavsiyesi

Teedy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar abimin 22 Mart'ta doğum günü var. Abim motor kullanıcısı, MT07'ye sahip. Doğum gününde ona bir kask almayı düşünüyorum. Bana Max 350 TL kadar güzel kask önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
350₺ olan kaska güvenim pek yok, kendim kullanıyorum tavsiye ederim, kaza yapmış biri olarak söylemeliyim ki ucuz kasklar pek korumuyor.

Ayrıca çeneden açılır kask almanı önermem kaza esnasında kilit mekanizması kırılarak açılıyor ve pek bir artısı olmuyor.

LS2 kasklar olabilir o fiyata arkadaşım 3 sene önce kaza yaptı gayette sağlam çıktı halen daha kullanıyor. Motorsiklete göre kask önermek isterim aslında ama bütçeye göre bunları önerebilirim

MT 07 için 350 TL'lik kask kullanmak ile kullanmamak arasında fark göremiyorum. Piyasasını çok bilmem ama en son o bütçeye LS2 kasklar vardı. Düşünmeniz gerçekten hoş, hayatına önem veriyorsunuz süper fakat LS2 kask MT 07 için düşük kalır.
LS2 koruma olarak pahalı kasklardan farklı değil. Fiyat rahatlık, gece görüşü, rüzgar alıp-almasına göre değişiyor. LS2'nin ucuz kaskları bu konuda kötü ama korur.

Son düzenleme:
MT 07 için 350 TL'lik kask kullanmak ile kullanmamak arasında fark göremiyorum. Piyasasını çok bilmem ama en son o bütçeye LS2 kasklar vardı. Düşünmeniz gerçekten hoş, hayatına önem veriyorsunuz süper fakat LS2 kask MT 07 için düşük kalır.
şuan mt 07 yi satıp 1000rr a geçeicek onunda etkisi var yurtdışında gelince değiştiricek motoru
teşekkür ederim
350₺ olan kaska güvenim pek yok, kendim kullanıyorum tavsiye ederim, kaza yapmış biri olarak söylemeliyim ki ucuz kasklar pek korumuyor.

Ayrıca çeneden açılır kask almanı önermem kaza esnasında kilit mekanizması kırılarak açılıyor ve pek bir artısı olmuyor.
çok teşekkür ederim zaten bu yaz 2000 verip 1 tane kask aldı kendine bende öyle gene süs olsun diye alıyorum hediye almana gerek yok diyor ama napalım almasak olmaz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı