350 TL Okuma/Yazma hızı yüksek SSD önerisi

Daha fazla  
Selamlar, Dell Inspiron 5558 modelli Laptop'umda mevcut olarak 1 TB HDD mevcut. CD-ROM yerine HDD takıp yerine 250 GB SSD takmayı düşünüyorum. Bütçem 300 - 350 TL. Bilindik marka olursa memnun olurum (Samsung, SanDisk vb.). Yani SU630 gibi öneriler pek cazip gelmiyor. Teşekkürler...
Not: SATA kaç destekli bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirim?

Dell Inspiron 15 (5558) supports a 2.5 inch Sata 3 (6.0 Gbps) hard drive. A 2.5 inch Sata 3 SSD would be compatible with this system. Most of our customers have used and recommended Samsung EVO series SSD's for Inspiron models.

Senin laptobun Samsung Evo serisini destekliyor.6gbps hıza sahip ve Sata 3.

Selamlar, Dell Inspiron 5558 modelli Laptop'umda mevcut olarak 1 TB HDD mevcut. CD-ROM yerine HDD takıp yerine 250 GB SSD takmayı düşünüyorum. Bütçem 300 - 350 TL. Bilindik marka olursa memnun olurum (Samsung, SanDisk vb.). Yani SU630 gibi öneriler pek cazip gelmiyor. Teşekkürler...
Samsung 860 Evo bir seçenek. Bütçeyi aşarsa Kingston HyperX Fury 3D alınmalı bence.

O fiyata Samsung zor ama 400'e var.
Cd rom kısmına oluyor sanırım.

Konunun dışındayım ama Adata genelde iyi ürünler yapar fakat SU630 ve 650 serisi kronik sıkıntılıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı