350 TL oyun önerisi

Ozan Ali Öner

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda biraz daha para koyup FM22 almak var ama bana çok karışık geliyor. FM 20 ücretsiz olmuştu, onu indirdim ama çok karışık geldi. Aynı durumu FM22 de yaşayacağımı düşünüyorum. Öğretecek varsa tamam. RDR2 God of War oynadım onun dışında grafikleri güzel savaşlı dövüşlü oyun varsa önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda biraz daha para koyup FM22 almak var ama bana çok karışık geliyor. FM 20 ücretsiz olmuştu, onu indirdim ama çok karışık geldi. Aynı durumu FM22 de yaşayacağımı düşünüyorum. Öğretecek varsa tamam. RDR2 God of War oynadım onun dışında grafikleri güzel savaşlı dövüşlü oyun varsa önerebilir misiniz?
Resident evil Village kesinlikle öneririm.

CoD MW2022 çıkınca alabilirsin üzerine para koyarak.
BF serisinden bir oyun alabilirsin.
Hell let loose alabilirsin birkaç tane arkadaşlarına hediye edersin.
GTA V'niz yoksa en dolu GTA V paketi 127 TL.
God of War alabilirsiniz.
Ya da.
GTA V Premium Edition+Witcher 3+hell let loose.

Lan ne oyunu üstüne 15k daha koyarsın PC alırısn oyun almanı önermem 15 k daha koy PC al

Yeni konular

Geri
Yukarı