350 TL oyun önerisi

shelby7

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar sizlerden 350 TL bütçe ile almayı planladığım oyunlar hakkında fikir veya sizin önerilerinizi rica ediyorum.

Kendi oluşturduğum paket;

Baldur's Gate 3: 250 TL çok keyifli olduğu ve tam sürümünün çıkmasıyla fiyatının çok artacağı söyleniyor.

Hearts of Iron IV Starter Pack: 100 TL Oyunun kendisi var hiç başlamadım hem keyif alacağım hem de ingilizcemi geliştirebileceğini düşündüğüm için DLC paketini de almak istiyorum. indirime girer mi yoksa zam mı yer emin olamıyorum

Son düzenleme:
Baldur's Gate 3 hakkında bir bilgim yok ama HOI4 indirimlerde 20-30 lira civarına düşebiliyor, tabii en yakın indirime kadar beklemek istemiyorsanız siz bilirsiniz.

Baldur's Gate 3 hakkında bir bilgim yok ama HOI4 indirimlerde 20-30 lira civarına düşebiliyor, tabii en yakın indirime kadar beklemek istemiyorsanız siz bilirsiniz.
Oyunun kendisini 15 tl'ye almıştım da starter packteki dlc'lerin oyuna etkisi olduğu yazıldığı için ekledim tabi bir de zam yeme ihtimali...

Cyberpunk sadece evreni için oynanır şiddetle tavsiye ederim, kendim oynayamadım normalde sırf bu oyunu oynamak için Xbox SX alacaktım ama sonradan telefon aldım halen bir ukde kaldı bir gün saatlerce oynayacağım gerekirse sadece kafein tüketerek ama bu oyunu bitereceğim, atmosferini aşırı derecede sevmiş olmam, çoğu hata çözüldü oynanır gibi yorumlar görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı