350 TL Spor İçin Bluetooth Kulaklık Önerisi

Daha fazla  
Sporda (özellikle basketbolda) kullanabileceğim Bluetooth'lu bir kulaklık istiyorum. Kulak içi, kulak üstü farketmez fakat kulak üstü daha aklıma yatıyor. Şu anda düşündüğüm JBL T500BT var. Bütçe en fazla 350 civarı. Önerilerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Sony WHCH500B alabilirsiniz. Daha önceden T450BT modelini kullandım ve dip ses sorunu mevcuttu. T500BT modelinde çözülmüş olabilir.
WHCH500B modelini kısa süre kullandım ve performansından memnun kaldım. Kafa bandı oldukça yumuşak ve rahat.

T500BT'den neden memnun değilsiniz?
Memnun değilim demedim. JBL T500BT almayı düşünüyorum, aklımda ilk o var, kullanan var mı diye sordum :)
Sony WHCH500B alabilirsiniz. Daha önceden T450BT modelini kullandım ve dip ses sorunu mevcuttu. T500BT modelinde çözülmüş olabilir.
WHCH500B modelini kısa süre kullandım ve performansından memnun kaldım. Kafa bandı oldukça yumuşak ve rahat.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bakacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı