350 TL TWS kulaklık önerisi

Revainer

Hectopat
Yer
Melankolia Müzik
Daha fazla  
Kargo dahil 350 TL'ye TWS önerinize ihtiyacım var. Önceden niyetlenip iade ettiğim QCY T13'ü almayı düşünüyorum. Aradığım belirgin özellikler yüksek ses ve öne çıkan Bass sesleri. Öyle haftalarca şarj ömrü olması şart değil. Örneklendirme yapmak isterseniz daha önce kullandığım modeller Haylou T15 ve Anker R100. Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada kulak içi olmalı diğer modelleri sevmiyorum.

Kargo dahil 350 TL'ye TWS önerinize ihtiyacım var. Önceden niyetlenip iade ettiğim QCY T13'ü almayı düşünüyorum. Aradığım belirgin özellikler yüksek ses ve öne çıkan Bass sesleri. Öyle haftalarca şarj ömrü olması şart değil. Örneklendirme yapmak isterseniz daha önce kullandığım modeller Haylou T15 ve Anker R100. Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada kulak içi olmalı diğer modelleri sevmiyorum.

QCY T13 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

şu anda kullanıyorum memnunum. 1-2 özellik dışında.

Hocam kulaktan çabuk kayıyor yani elinizi kullanmadan düşmesi mümkün.Ayrıca arama yaparken mikrofonu iyi değil dışarıda.Yani dışarıda karşının sesi boğuk geliyor ve sizin sesiniz de pek sağlıklı gitmiyor.
Kulaktan kayma olayı doğru silikon ile de oluyor mu?

Herkese teşekkürler, QCY T13 sipariş verdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı