350 TL'ye 7.1 Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Scoti

Decapat
Daha fazla  
Selam,

Başlıkta yazdığı gibi bütçem en fazla 350 TL, 7.1 oyuncu kulaklığı arıyorum. Aslında James Donkey 712 düşünüyordum fakat USB çıkışlı olduğu için tırstım. Telefonda da kullanabileceğim güzel ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Selam,

Başlıkta yazdığı gibi bütçem en fazla 350 TL, 7.1 oyuncu kulaklığı arıyorum. Aslında James Donkey 712 düşünüyordum fakat USB çıkışlı olduğu için tırstım. Telefonda da kullanabileceğim güzel ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

7.1 kulaklıklar USB çıkışlı olur genelde. Ama şunu önerebilirim JBL JB.JBLT460BTBLK TUNE 460BT WİRELESS KULAKLIK CT, OE, Siyah fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu konuda arkadaşım @317678 yardımcı olacaktır.

Hocam HS35'in siyah modelini alabilirsiniz bütçenizi 20-30 lira falan geçiyor ama pişman etmez. Bu arada gerçek bir 7.1 deneyimi istiyorsanız en kötü 500 lirayı gözden çıkarmanız lazım zaten 7.1'in işe yaradığını pek görmedim eski kulaklığım Rampage'in 7.1 diye piyasaya sürdüğü bir kulaklığıydı şu an 7.1 olmayan bir kulaklık kullanıyorum ve şu anki kulaklığım o Rampage'in 7.1 diye bahsettiği kulaklıktan daha iyi ses veriyor.

Hocam HS35'in siyah modelini alabilirsiniz bütçenizi 20-30 lira falan geçiyor ama pişman etmez. Bu arada gerçek bir 7.1 deneyimi istiyorsanız en kötü 500 lirayı gözden çıkarmanız lazım zaten 7.1'in işe yaradığını pek görmedim eski kulaklığım Rampage'in 7.1 diye piyasaya sürdüğü bir kulaklığıydı şu an 7.1 olmayan bir kulaklık kullanıyorum ve şu anki kulaklığım o Rampage'in 7.1 diye bahsettiği kulaklıktan daha iyi ses veriyor.

Ben K19 raging Plus modelini aldım bence gayet güzel.

Ben K19 raging Plus modelini aldım bence gayet güzel.

Hocam ben stormy modelini kullanıyordum ve berbat bir kulaklıktı hatta bu kulaklığı ilk aldığım zaman ikisini de test edeyim dedim cidden aşırı derece de seste fark var Rampage'den daha boğuk bir ses gelirken Arctis 1 kulaklığımdan daha canlı bir ses geliyordu.
Tabi bir model için bütün markayı kötülememek lazım ama Rampage kulaklık konusunda bana illallah ettirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı