350 TL'ye Canon SX170 Satın Almak

3 yıldır Sx150 kullanıyorum. Gayet memnunum iyi bir makine fakat her yıl ufak bir artış yapıp yenileyip piyasaya sürüyolar. Sx170 2 megapiksel daha yüksek ve biraz daha fazla zum olanağı sunuyor. Sx150 eski bir modeldir, sx160'a da bakabilirsiniz. Bu modellerden herhangi birini alabilirsiniz tam manuel kullanım sağlar odağa kadar elle ayarlarsınız. CHDK yazılımını yükleyince, hareket sensörü, hdr, timelapse gibi özelliklere sahip olur ayrıca perde değerini 2048 saniyelere kadar artırabilirsiniz. Ben en fazla 196 saniye denedim sx150 ile.
Sx150 almak isterseniz:
Canon Powershot Sx150 Is 14.1mp 12x Optik Zoom GittiGidiyor'da 147504801

Ama yoksa sx170 istiyorum derseniz:
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...hIJVs9J12jLdYqQcFaoXnBJ6H4rRWXC4GMRoCpjPw_wcB

Düzenleme: Makinenin bana göre tek eksiği batarya yerine pille çalışıyor olması. 2500mah. sony şarj edilebilir pil kullanıyorum. İndirim kovalarsan, 4'lü olarak sony'nin kendi mağazasından almıştım 20 liraya ve şarj aleti hariçti. Şarj cihazım zaten vardı.

Kardeşim zaten belirttiğim cihazı aldım. Gayet memnunum. O fiyata öyle kamera çok iyi bence. - Konu Kitlendi -

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı