350 TL'ye İkinci El Ekran Kartı Tavsiyesi

Ben 2.el önermem çünkü bozuk çıkar veya bozulacak olabilir en iyisi 0 r7 250 ve gta 5 performanslarını izle gör farkı​
Zaten ikinci el almam artık çok fazla tepki geldi çevremden ikinci el ekran kartına. Asus GTX750 Almayı düşünüyorum sıfırı 400 tlye buldum.

Ben 2.el önermem çünkü bozuk çıkar veya bozulacak olabilir en iyisi 0 r7 250 ve gta 5 performanslarını izle gör farkı​
R7 250 derken R7 260 mı demek istediniz acaba ?

R7 265 - R7 260X - GTX 750 modelli kartlar arasında seçim yap. GTX 500-600 serileri eski. HD serisi de aynı. R7 250 diyen arkadaşı boşver. Satan güvenli ise ikinci el'de sorun görmüyorum.

R7 265 - R7 260X - GTX 750 modelli kartlar arasında seçim yap. GTX 500-600 serileri eski. HD serisi de aynı. R7 250 diyen arkadaşı boşver. Satan güvenli ise ikinci el'de sorun görmüyorum.
Aynen seninle aynı fikirdeyim ama sanırım GTX750 daha uygun geliyor bana. Çocuğun bir tanesi turnuvadan kazanmış sıfır kutuyu daha hiç açmamış 400 e satıyor.

He birde MSİ GTX750 ile Asus GTX750 arasında bir fark var mıdır? Benim dediğim Asus GTX750

Sana en basinda dedigim gibi hd serisine sicak bakmiyorum mimarisi eski diye biliorum gtx 750 yeni mimari gta 5 gibi her oyunu yuksek ayarda 50+fps alicak durumda dx12 destegide var icin rahat olsun gtx 750 directx 12 geldiginde ekrab kartini degistirmek zorunda kalmicaksin çünkü her ne kadar ucuz olsada maxwell mimarilidir.Zaten gtx 750 nin gta 5 testini izlediysen ne dedigimi anlarsin :)

He birde MSİ GTX750 ile Asus GTX750 arasında bir fark var mıdır? Benim dediğim Asus GTX750
2 Side ekran kartlarının en iyi 2 markasıdır aralarında fark olmıyıcaktır hangisi daha ucuzsa onu alın

Az önce gtx 750 ye baktım vatan bilgisayarda msı stoklarda yok asus ise sadece kocaeli mağzasında var bende kocaelide oturuoruyorum :D şansa bak neyse siz nereden alıcaksınız kartı sahibinden mi ? Sanırım sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres bunu alıcaksınız hayırlı olsun ne diyelim :) ama dikkat edin elden almayı unutmayın özellikle garanti belgeside yanında olsun.

2 Side ekran kartlarının en iyi 2 markasıdır aralarında fark olmıyıcaktır hangisi daha ucuzsa onu alın

Az önce gtx 750 ye baktım vatan bilgisayarda msı stoklarda yok asus ise sadece kocaeli mağzasında var bende kocaelide oturuoruyorum :D şansa bak neyse siz nereden alıcaksınız kartı sahibinden mi ? Sanırım sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres bunu alıcaksınız hayırlı olsun ne diyelim :) ama dikkat edin elden almayı unutmayın özellikle garanti belgeside yanında olsun.
Desteğiniz için teşekkür ederim. Ama benim dediğim bu değildi buydu sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Evet o daha şık duruyor kutulu falan :D alın 400 tl ye bende sistem toplıycağım 2 ay sonra falan bende biraz daha bütçe var gtx 750 ti alıcağım şimdiden hayırlı olsun gtx 750 aldığına pişman olmıyıcaksın

Evet arkadaşlar bugün gt630'un GTA 5performansına bakacağız:
1 - İlk önce Bakkal Dükkanı - Marketlere Özel E-Ticaret Siteleri- Market sitesi- Market sistemi sitesinden gt630 alıyoruz.
2 - GTA 5 i indiriyoruz.
Çözünürlük: 4K
Diğer ayarlar: Ultra ve Very High
Benchmark Testi Sonuçları: 96 - 113 FPS
Oyun İçi : 98 - 103 FPS
Ne harika bir ekran kartı !

DSR Teknolojisi ile 5K çözünürlükte 80 üstü FPS alabiliyorsunuz.
Uygun Fiyata çok iyi bir ekran kartıdır.

İstediğiniz Bakkaldan Alabilirsiniz.
@Recep Baltaş Ban!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı