350 TL'ye İkinci El Fat Kasa PS3 Alınır mı?

QroniQ

Hectopat
3 Kol orijinal diyor arkadaş, orijinal olup olmadığını nasıl anlarım?
12 oyun 4'ü orijinal ama PS3 kırık. GTA 5, PES 17 vs.
Alırken nelere dikkat edilmeli?
350TL'de anlaştık, arkadaş hiçbir sorunu olmadığını, içinin açılmadığını vurguladı ama biraz şüphe duydum, sorularıma cevap verirseniz sevinirim.
Yok PS4 al, Xbox One al demeyin, bütçem var ama exc. oyunlarını oynamak istiyor kardeşim.
Ben sınava çalışacağım için artık 2 yıl uzak kalacağım, biraz da o yönden PS4 istemiyorum.
2 yıl sonra PS5 alacağım için de biraz istemiyorum.

Nasıl bir test birde 320 tlye 2 kol 7 orjinal oyun 160 gb kırılamayan slim var testi kaç dakka yapmaliyim

Dostum ben konu acmistim 2.el PS3 alirken dikkat edilmesi gerekenler diye. Denk gelmemissin galiba. Ama olsun. Elime yeni makina gecti. Guzel guzel resimli yeni konular acacagim kirik ps3 kullanciilari icim tavsiyeler.

@Furkan17TR Hocam 500 liranın altında kırık PS3 Slim nereden bulabilirim, yanında sadece 1 orijinal kol olsa yeter, oyun bile olmayabilir içinde.

350 lira çok ucuz. Ve ucuz etin yahnisi nasıl olur sen söyle :).

2.el PS3 alırken dikkat etmen gereken şeyleri söylediğim bir rehber hazırladım. Yayınladım. Moderasyon ekibi onayladığı zaman görürsünüz. Yazı biraz uzun oldu ama her şeyi anlatmaya çalıştım. Onu oku.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı