350 TL'ye kulaklık önerisi

Taspar

Hectopat
Herkese merhaba, 350 TL'ye kadar Bluetoothlu veya kablolu kulaklık almak istiyorum. Genellikle müzik ve video izlemek için kullanılacak. Tavsiyeleriniz var mıdır? Bir iki model buldum da bunlar arasından hangisini almalıyım veya daha iyisi var mıdır?

Mansion

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Smryna
Herkese merhaba, 350 TL'ye kadar Bluetooth'lu veya kablolu kulaklık almak istiyorum. Genellikle müzik ve video izlemek için kullanılacak. Tavsiyeleriniz var mıdır? Bir iki model buldum da bunlar arasından hangisini almalıyım veya daha iyisi var mıdır?

560BT harici hepsi güzel.

ellma

Picopat
Kulak içi ise Lenovo livepods LP1 güzel bir kulaklık bende sipariş ettim. Yorumlarına baktım herkes de güzel bir cihaz diyor bende size tavsiye etmek istiyorum hiç deneyimlemedim ama kısmetse deneyimleyeceğim. Kulak dışı ise JBL veya Sub-Zero bakabilirsiniz. Arkadaşımda Sub-Zero var gayet memnun.

Timur58

Centipat
Makaleler
1
KS
KS
Taspar

Taspar

Hectopat
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
@MaNsİoN35 @Genzonzi @JakerT4 @ellma @Timur58 @ardayvl

Taotronics 53 Pro ve Anker Q10 arasında kaldım. Evet birisi kulaküstü diğeri kulakiçi fakat benim için önemli olan F/P. Hangisinde daha iyi performans alabilirim?

(Anker R100 modeli 22 aralıkta satışa gelecekmiş o kadar süre bekleyemeyeceğim için onu almayacağım.)

JakerT4

Centipat
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
@MaNsİoN35 @Genzonzi @JakerT4 @ellma @Timur58 @ardayvl

Taotronics 53 Pro ve Anker Q10 arasında kaldım. Evet birisi kulaküstü diğeri kulakiçi fakat benim için önemli olan F/P. Hangisinde daha iyi performans alabilirim?

(Anker R100 modeli 22 aralıkta satışa gelecekmiş o kadar süre bekleyemeyeceğim için onu almayacağım.)
Ben olsam Q10 alırım.

Mansion

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Smryna
Yukarı