350 TL'ye Monitör Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar. Ekran kartını yenilerken monitörü de değiştirmeye karar verdim. Bütçem 350 TL civarı en fazla 10, 20 TL oynayabilir. IPS düşündüm ama FPS oyunlarında bana sıkıntı çıkartacağı için vazgeçtim. LED'in daha iyi bir seçim olacağını düşünüyorum. Özellikle HDMI çıkışı ve 2 Ms tepki süresine sahip olan modellere odaklandım. Aslında Ms pekte önemli değil 5 de olabilir. Aklımda bir tane monitör var ama sizlerden de bir tavsiye duymak isterim.

VATAN COMPUTER - PHILIPS - 21.5" 227E4LHAB/00 GEN

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS almayı düşüyordum ama 350 TL seviyesinde ihtiyaçlarıma yanıt veren bir model yok.

Sana şu monitörü öneririm. %30 indirimle 350 lira oluyor. Aslında normal fiyatı 350 liraydı, piyasalar etkiliyor tabi doğrudan.

O monitörde hoparlör bulunuyor olması + olarak görülmemeli özellikle de senin için. Ben 25 liralık S23B350H modelini hoparlörlerinden zerre kadar tatmin olmadım, sen de olmayacaksın :D
Bu tür hoparlörler şu işe yarar, bir bakkalın, bayiliği olur hani. Asarsın köşeye ve televizyon niyetine kullanır, sadece haber dinlersin.
Müzik falan dinlenmez yani. İnsan seslerini dinleyebilirsin.

Ben, önerdiğim monitöre oldukça yakın bir monitörü kullandığım ve oldukça memnun kaldığım için S22B350H modelini içim rahat bir biçimde öneriyorum sana. Pişman olmazsın.

% 30 indirim olup olmayacağını tam olarak bilmiyoruz ve dolar yükseldiği için 350 TL seviyesine ineceğini zannetmiyorum. Monitörde hoparlör olduğunu Recep Baltaş yazana kadar görmemiştim :D Bütçeyi arttırırsam ekran kartından kısmak zorunda kalacağım, HD7770 ve altı bir kart alınca FHD monitör almanın pek anlamı kalmayacak. Bayramda büyük bir ihtimal % 30 indirim olabilir. Yukarıda yazdığım gibi hoparlör benim için gereksiz çoğu zaman kulaklık kullanıyorum.

Bence bu fiyat aralığında en güzel ürün senin attığın Philips. Hem hoparlör var hemde 2MS. Yalnız şunu da belirtmek isterim, Vatan PC Philips marka monitörlerde Ölü Piksel olayında sıkıntı yaratıyor şöyle ki, eğer ölü piksel sayısı 5 değilse değişim yapmıyorlarmış haberin olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı