350 TL'ye mouse önerisi

Bütçe
350
Hocam bence de tasarımı haliyle 10 yıllık eski ama güzel. Teknik olarak kötü. Daha iyi bir mouse kullanırsanız fark edersiniz nasılmış G300s. Ama şu da var normal olarak kullanılabilecek bir mouse. (Şahsi görüşüm)

Sensörün kötü olması neyi etkiler çünkü ben her türlü oyunu oynadım sensör veya oynanış konusunda bir problemim olmadı ya da ben fark etmedim bilemiyorum.
Oyunlarda ani takılmaya neden olur.

Hocam bence de tasarımı haliyle 10 yıllık eski ama güzel. Teknik olarak kötü. Daha iyi bir mouse kullanırsanız fark edersiniz nasılmış G300s. Ama şu da var normal olarak kullanılabilecek bir mouse. (Şahsi görüşüm)
Günlük kullanım için bile dâhi kullanılmayacak bir fare hocam. 13 yıllık bir giriş seviyesi bile olamayan fareden bahsediyoruz. @erme

Verdiğiniz öneriler için teşekkür ederim. Normalde Everest SGMX7 mouse kullanrırken X7 Pro geçtim ama yine iyi hissiyat elde edemedim. Logitech kısmına gelirsek o markayı alacaksam zaten en kötü 800 civarı olanlara bakmam gerek G102 kullandım ama cidden tam verim alamadım. ASUS ROG önerisi için de iyiyse sabredip para biriktirip almayı düşünüyorum şu an. Onun harici Performax dediğiniz mouse 140TL fiyatı var ucuz olmasına rağmen nasıl bu gibi mouselerdan iyi olabiliyor?

Verdiğiniz öneriler için teşekkür ederim. Normalde Everest SGMX7 mouse kullanrırken X7 Pro geçtim ama yine iyi hissiyat elde edemedim. Logitech kısmına gelirsek o markayı alacaksam zaten en kötü 800 civarı olanlara bakmam gerek G102 kullandım ama cidden tam verim alamadım. ASUS ROG önerisi için de iyiyse sabredip para biriktirip almayı düşünüyorum şu an. Onun harici Performax dediğiniz mouse 140TL fiyatı var ucuz olmasına rağmen nasıl bu gibi mouselerdan iyi olabiliyor?
800 lira seçeneğinde olan G305 modeli de alınmaz.

Xotran şu anda 350 liraya kadar olan en iyi fare de o yüzden öneriyoruz.

Para biriktirip ROG Keris alın ama aceleyle alacaksanız Xotran.
Sınavlarım olduğu için bilgisayara fazla bakamıyorum yani zaten 2 tane mouse var elimde onlarla idare ederim. O zaman en iyisi biriktirmek. Teşekkürler yardımlarınız için.

Aklımda şu an ASUS TUF M3 var. Sizce alınır mı? Yoksa başka seçenekler var mı?

Fiyat aralığında üstüne yok arkadaşların önerdiklerinden daha iyidir.

Sensörün kötü olması neyi etkiler çünkü ben her türlü oyunu oynadım sensör veya oynanış konusunda bir problemim olmadı ya da ben fark etmedim bilemiyorum.

FPS oyunlarında ani dönüşlerde (flick shot)larda takılma olur. Genel oynayışta akıcılık olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı