350 TL'ye mouse önerisi

Bütçe
ORT. 350TL

Valancehocam

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dostlar iş yeri için (genelde orada takılıyorum) Gaming olabilir SteelSeries Rival 3 gibi bir şey Corsair Harpoon gibi şeyler bakıyorum. Öneriniz var mıdır?

60milyon tıklamaya göre hiç bundan itiraz eden görmedim lakin bunu da göz önünden geçireceğim.

Bende 1 tane şikayet gördüm zaten hocam yine de belirteyim dedim çok fazla makro yazicaksaniz T60 alabilirsiniz bütçe artar ve eliniz küçük ise de Razer DeathAdder v2m bakılabilir.

AGM700 önerecektim de fiyatı artmış onun da. M55'e bakayım dedim 400TL olmuş. Alınabilecek pek bir mouse kalmamış Rival 3 dışında. Ona da bütçe tam yetmiyor aslında. Rival 3 düşünüyorsanız biraz daha arttırıp AGM700 alabilirsiniz yine.

Bende 1 tane şikayet gördüm zaten hocam yine de belirteyim dedim çok fazla makro yazicaksaniz T60 alabilirsiniz bütçe artar ve eliniz küçük ise de Razer DeathAdder v2m bakılabilir.

Elim normale göre büyük bile makroda kullanmıyacağım. Galiba Rival 3 alacağım ama M3 modelİni de beğendim fiyatına göre güzele benziyor.

Rival 3 kullanmadım internet kafede M3 kullandım fakat gayet rahat ve güzeldi.

Rival 3 kullandım ele oturaklı bir yapısı vardı beğendim m3'ü daha yakından inceledim videolarına baktımda pek de alınabilir gibi durmamaya başladı gözüme,ya Corsair Harpoon alacağım ya da Rival 3.

Rival 3 kullandım ele oturaklı bir yapısı vardı beğendim m3'ü daha yakından inceledim videolarına baktımda pek de alınabilir gibi durmamaya başladı gözüme, ya Corsair Harpoon alacağım ya da Rival 3.

Harpoon'un tasarımını beğenmedim hocam, neye karar verirsiniz artık bilemem ama şimdiden hayırlı olsun.

Harpoon'un tasarımını beğenmedim hocam, neye karar verirsiniz artık bilemem ama şimdiden hayırlı olsun.

Harpoon'un tasarımı agresif biraz ama sade ve kullanışlıya benziyor Rival 3 - Harpoon arasında alacağım yardımınız için teşekkürler.

Rival 3 aldım tavsiye ederim Click ömrü ve arayüzü yüzünden aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı