350 TL'ye tablet tavsiyesi

skyblue89

Kilopat
Daha fazla  
Technopat ailesi merhaba ben oyun ağırlıklı bur tablet almayı planlıyorum. En çok vakit geçirdiğim oyun clash of clans onun disinda video youtube facebook kullanırım.
Belirli bir bütçeşuan aklımda yok ama mümkünse 300 350 ya da daha düşük bir fiyata olabiliyorsa tavsiye istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sana tek bir şey söylüyorum. Hiç bir tablete bakma imkanın var ise 225 TL'ye bu tableti al. Ben aldım kullanıyorum, 10 saatten fazla şarjı gidiyor, bence en önemli artısı 7.85" ips ekranlı bir tablete 5000 mah kapasiteli bir pil koyulması. Bunu, bu fiyatlardaki hiç bir cihazda kolay kolay göremezsin... bu fiyata böyle uzun şarjı giden ve kaliteli bir cihazı da bulamazsın, metal yapıya sahip ve 7,2 mm incelikte, ipad mini kopyası boyut olarak...
tüm samimiyetimle söylüyorum pişman olmazsın.

Özellikleri:
Model:VİPPAD ELEGANCE
İşlemci: RK3188 Quadcore Cortex A9 1.8 GHz
GPS:Yok/Google Map
Ekran:7.85" 1024*768 IPS
Bluetooth:Yok
Kapasite: 16GB
3G: Yok (Harici takılabilir)
TF Card: 32GB'a kadar harici destek
İşletim Sistemi:Android 4.1
Bellek(RAM): 1 GB DDR3
Portlar: 1 x Micro USB, 1 x HDMI Port, 1 x DC-IN Jack, 1 x Earphone Jack, 1 x Micro Sd Card Slot
Wi-Fi: USB WIFI (802.11 b/g/n)
Ebatlar:201x136.6x7.2mm
Kamera:Ön 2.0 MP, Arka 5.0 MP AF(Auto Focus) Function
Ağırlık:0.42kg
Batarya: Polimer Lityum 3.7V 5000mAh
video: 1080p
Kutu İçeriği: USB Kablo, Şarj Adaptör, OTG Kablo, Kulaklık, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi

Ben son 5 adet varken aldım, şu an 4 adet kaldı stoklarında.

Linki şu:
Vippad Elegance 7,9" 1,8ghz/ 1/ 16 37119898 - n11.com

Şu linkte de cihazın incelemesini yapmış bir arkadaş okuyabilirsin:
forum.donanimhaber.com: VİPPAD ELEGANCE 7.85'' [İnceleme]

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı